Artykuły do tagu: Sochacka

Anita Sochacka druga w Pucharze Polski
W miniony weekend Anita Sochacka zawodniczka UKS Snikers Rękoraj zajęła II miejsce w turnieju z cyklu bilardowego Pucharu Polski Kobiet w Krakowie.
Bilardziści z Rękoraja nie zwalniają tempa
Kolejny medal zdobyła reprezentantka UKS Snikers Rękoraj podczas Międzynarodowego Festiwalu Bilardowego. Po złotym i srebrnym medalu juniorów Oli Burczyńskiej oraz Oskara Jamorskiego trzeci, tym razem brązowy krążek zdobyła Anita Sochacka (pierwsza z prawej), która rywalizowała w Międzynarodowym Pucharze Kobiet, odbywającym się podczas International Billiard Festival 2017 w Kielcach.
Anita Sochacka jedzie na mistrzostwa Europy

Zawodniczka Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego DRAGON Srock, Anita Sochacka, po sukcesie w mistrzostwach Polski juniorów w pool bilardzie (trzy medale: srebrny i dwa brązowe), otrzymała powołanie do kadry narodowej w tej dyscyplinie sportu i już w najbliższy weekend będzie reprezentowała Polskę na mistrzostwach Europy juniorów w pool bilardzie rozgrywanych w Brandenburgu w Niemczech.
Trzy medale dla Anity Sochackiej
Anita Sochacka ze Srocka potrójną medalistką mistrzostw Polski juniorów w pool bilardzie Kielce 2012.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat