Advertisement

Artykuły do tagu: SkwerHandlowy

Nie ma już Piotra i Pawła. Będzie Biedronka?
Po 7,5 roku funkcjonowania market Piotr i Paweł wyniósł się ze skweru handlowego przy ul. Wojska Polskiego w Piotrkowie. Czy zastąpi go Biedronka?
Egzotyczne motyle już zawitały do Piotrkowa
Od dziś, do niedzieli włącznie, w Skwerze Handlowym przy ulicy Wojska Polskiego 137/139 można podziwiać egzotyczne motyle, a także porozmawiać z ich hodowcą. Wystawa, na którą składa się kilkadziesiąt okazów motyli z Ameryki Południowej, już cieszy się dużym zainteresowaniem. Pierwszymi jej gośćmi były piotrkowskiego przedszkolaki. Wstęp na wystawę jest nieodpłatny.
Wystawa motyli egzotycznych w Piotrkowie
W dniach 16-18 września na terenie centrum handlowego „Skwer Handlowy” w Piotrkowie przy ulicy Wojska Polskiego 137/139 odbędzie się wyjątkowa, edukacyjna wystawa pod nazwą „Motyle Egzotyczne”. W specjalnie na ten cel przygotowanej instalacji będzie można zobaczyć żywe okazy motyli tropikalnych.
Drogie Panie, jesień w pełnej krasie, dobry czas więc aby pomyśleć o sobie.
Taka też myśl przyświeca „Weekendowi kobiet” w Skwerze Handlowym przy ul. Wojska Polskiego 137-139.
18.10.2013 13:32
Goście z Madagaskaru
Skwer Handlowy zaprasza swoich klientów w sobotę 26 października na podróż w świat egzotyki.
Motywem przewodnim sobotniej zabawy będzie Madagaskar – ojczyzna wielu egzotycznych zwierząt a jednocześnie tytuł filmu, który zyskał sympatię i dużych i małych. Tak więc w sobotę będzie można spotkać – wiele niezwykłych stworzeń, ale również fikcyjne postacie takie jak Zebra Marty, Król Julian czy Lew Alex. Od godz. 11.00 do godz. 17.00 zapraszamy w świat egzotyki.
Zapraszają na spotkanie ze Star Wars
Już w sobotę 15 czerwca w godzinach 12.00 – 18.00 w Piotrkowie na terenie skweru handlowego przy ul. Wojska Polskiego 137 będzie można przenieść się do świata Star Wars. Postaci z filmu w wiernie odtworzonych kostiumach zabiorą nas w podróż do kresów galaktyki.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat