Advertisement

Artykuły do tagu: Sipa

Stanisław Sipa prezesem i...kierownikiem jednocześnie
24 kwietnia członkowie Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej zdecydowali, że rozgrywki piłkarskie w III lidze i niższych klasach rozgrywkowych, będą prowadzone tylko i wyłącznie przez pracowników Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej, a nie jak do tej pory Okręgowych Związków Piłki Nożnej, co oznacza, że funkcjonowanie tych drugich jest bezzasadne. Zmiany weszły w życie 1 lipca, tego dnia Okręgowe Związki Piłki Nożnej zostały przekształcone w delegatury wojewódzkich związków. Kierownikiem tej piotrkowskiej ma być Stanisław Sipa, choć jeszcze umowy nie podpisał, tymczasem nadal pełni też funkcję prezesa Okręgowego Związku Piłki Nożnej, który ma zostać zlikwidowany do końca roku.
Jak już informowaliśmy finał Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim odbędzie się w czerwcu na miejskim stadionie Concordia w Piotrkowie Trybunalskim. Choć decyzję podjęto już wcześniej, w czwartek odbyło się posiedzenie kierownictwa łódzkiego Związku Piłki Nożnej, podczas którego prezes OZPN Stanisław Sipa oficjalnie wystąpił z wnioskiem o organizację wydarzenia w trybunalskim grodzie. Członkowie Zarządu przychylnie rozpatrzyli prośbę.
Emocjonujący turniej w „Piłkarzyki”
15 dwuosobowych drużyn uczestniczyło w zawodach „Riposta Tournament” w futbolu stołowym zorganizowanych w piątek w Piotrkowie. Zwycięska para jako jedyna wygrała wszystkie spotkania. Pierwsze trzy drużyny otrzymały nagrody a także puchary ufundowane przez OZPN w Piotrkowie.
Jak uzdrowić piotrkowski sport?
Na ten temat w cyklicznym czwartkowym programie „Pomysł na miasto” na antenie Radia Strefa FM w rozmowie z Beatą Hołubowicz – Stachaczyk dyskutowali: prezes Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Stanisław Sipa oraz dyrektor Atletycznego Klubu Sportowego, wicemistrz olimpijski w zapasach Piotr Stępień.
Stanisław Sipa: W naszym okręgu gramy w piłkę przez cały rok
Trzecioligowy mecz Lechii Tomaszów z Sokołem Aleksandrów (3:0) oficjalnie zakończył seniorskie rozgrywki w rundzie jesiennej na terenie okręgu piotrkowskiego. Piłkarze wrócą na boiska w połowie marca przyszłego roku.
S. Sipa: Coraz więcej młodych sędziuje mecze
Już 70 procent sędziów biegających po boiskach piłkarskich okręgu piotrkowskiego to młodzi ludzie, którzy zastępują powoli bardziej doświadczonych arbitrów. - Zmiana pokoleniowa jest nieunikniona - mówi Stanisław Sipa, prezes Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie.
Będą zmiany organizacyjne w piotrkowskim OZPN?
Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Piotrkowie przymierza się do zmian organizacyjnych. Wszystko po to, aby w przyszłym sezonie komunikacja pomiędzy klubami sportowymi, a centralą związku wyglądała lepiej.
Piłkarskie pożegnanie Jacka Krzynówka
Radomsko pięknie pożegnało Jacka Krzynówka. Na Stadionie Miejskim ponad 2500 widzów obejrzało benefis 96-krotnego reprezentanta Polski. Zespół Krzynówka pokonał dawny RKS Radomsko 8:3 (2:1).
Piotrków. Wybrali prezesa i zarząd OZPN. Zobacz film ze Zjazdu
Kilka godzin obrad, dyskusje, głosowania, odznaczenia i wreszcie wybory najważniejszych decydentów związku - tak w skrócie wyglądał czwartkowy zjazd delegatów Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie. Prezesem ponownie wybrany został Stanisław Sipa.
Stanisław Sipa ponownie prezesem OZPN Piotrków
Stanisław Sipa ponownie wybrany został prezesem Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie. Wyboru dokonali delegaci podczas Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego, które odbyło się w Centrum Rekreacyjnym Agat.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat