Advertisement

Artykuły do tagu: SamborTczew

Piotrcovia wygrała ze Startem
Piotrcovia pokonała po raz pierwszy w tym sezonie Start Elbląg. Nasze szczypiornistki pokonały rywala 27:20 (14:10). O bezpośrednim utrzymaniu w lidze zdecyduje spotkanie, które zostanie rozegrane w piątek (10 maja). Wtedy to Piotrcovia zagra z chorzowskim Ruchem.
Duży krok w kierunku utrzymania
Szczypiornistkom Piotrcovii nie grozi już bezpośredni spadek z ligi. Zdecydowało o tym zwycięskie spotkanie z Aussie Samborem Tczew. Podopieczne Henryka Rozmiarka pokonały rywalki 32:30 (18:16).
Piotrcovia wygrała z wicemistrzem Polski!
To jedna z największych niespodzianek całego sezonu zasadniczego w Superlidze PGNiG. Piłkarki ręczne Piotrcovii pokonały wicemistrza Polski Zagłębie Lubin 30:25 (15:10). To pierwsza wygrana z "Miedziowymi" od 2007 roku!
Piotrcovia lepsza w
Piłkarki ręczne Piotrcovii pokonały na wyjeździe Aussie Sambor Tczew 24:22 (14:9) i tym samym opuściły ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Podopieczne Henryka Rozmiarka zdobyły pierwsze punkty od wielu tygodni. Zwycięstwo jest tym cenniejsze, że pokonały bezpośredniego rywala w walce o utrzymanie w lidze.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat