Advertisement

Artykuły do tagu: Saganek

Wolborski Saganek [ZDJĘCIA]
Za nami kolejny Wolborski Saganek. W tym roku tradycyjny przegląd potraw kulinarnych Kół Gospodyń Wiejskich połączony był z 10-leciem KGW w Goleszach Dużych.
Wolborski Saganek. W Lubiaszowie królowały desery
Tegoroczny Gminny Wolborski Saganek tym razem odbył się w Lubiaszowie, gdzie królowały desery, a najlepszy przygotowało KGW z Młoszowa.
23.04.2018 07:03
Saganek z jajkiem w tle
Motywem przewodnim tegorocznego Wolborskiego Saganka, czyli kulinarnego spotkania Kół Gospodyń Wiejskich z gminy Wolbórz, były potrawy z jaj. Jury wybrało te najlepsze.
Wybrali najlepsze pierogi. XII Wolborski Saganek już za nami
Smaczne pierogi z najróżniejszymi dodatkami przygotowały panie z kół gospodyń wiejskich gminy Wolbórz. W sobotę w Młynarach odbył się po raz 12. Wolborski Saganek.
Pasztet z selera oraz zupa mleczna najsmaczniejsze
Pasztet z selera oraz zupa mleczna z kluskami ziemniaczanymi zdobyły uznanie jury podczas tegorocznej edycji Wolborskiego Saganka. Kulinarna impreza odbyła się w sobotę w Miejskim Ośrodku Kultury w Wolborzu, a poprowadziła ją przewodnicząca Gminnej Rady KGW Elżbieta Bąk.
12.10.2014 16:23
Gminna Rada Kół Gospodyń Wiejskich oraz Miejski Ośrodek Kultury w Wolborzu zapraszają na  „Barwy jesieni czyli Wolborski Saganek”.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat