Artykuły do tagu: STS

Lepsza Fortuna czy STS? Którego bukmachera wybrać - porównanie
Rynek polskich zakładów bukmacherskich jest bardzo rozbudowany. Funkcjonuje na nim kilkanaście legalnych bukmacherów, a co jakiś czas pojawiają się nowe firmy. Cały czas aktualne jest pytanie: STS czy Fortuna?
Książka na weekend - bestsellerowe kryminały polskich autorów
Kolejny weekend oznacza kolejne propozycje książkowe. A tym razem sięgniemy po rodzimy kryminał, który wcale nie odbiega jakością od zachodnich odpowiedników. A zestaw uzupełnia nam opowieść o zdobywaniu szczytów. Nie tylko najwyższych na ziemi, ale też tych własnych.
Książka na weekend – Bestsellerowy thriller CJ Lyons już w Polsce
Kolejny weekend oznacza kolejne propozycje książkowe. A tym razem sięgniemy za coś zza oceanu, ale nie będzie to pierwsza lepsza książka, ale bestseller „Wdowa”, doceniony przez żurnalistów New York Timesa. Do tego mamy dwie rodzime książki, polskich autorek. Dla każdego coś dobrego, bo to i thriller i romans.
Bonusy w STS. Promocje na start i dla stałych graczy
Jakie promocje aktualnie znajdziemy u największego polskiego bukmachera? Oto lista bieżących akcji promocyjnych na start i dla stałych graczy w STS!
STS kończy udany rok z przytupem
Peter Schmeichel został globalnym ambasadorem marki STS. Dla największego polskiego legalnego bukmachera to kolejny krok do zwiększenia rozpoznawalności na rynkach zagranicznych, które zgodnie ze strategią mają odgrywać w przyszłości znaczącą rolę w portfelu Spółki. Podpisanie kontraktu z legendarnym bramkarzem reprezentacji Danii oraz Manchesteru United to również zwieńczenie niezwykle udanego roku dla firmy prowadzonej przez Mateusza Juroszka.
Piotrkowianie nagrali piosenkę
„Ile pozostanie w nas” to tytuł piosenki, która dziś ma ogólnopolską premierę. Muzykę i tekst napisał piotrkowianin Wojciech Baranowski. Utwór wykonuje grupa Elenaor Krieger, której wokalistą jest Ernest Staniaszek.
Kolejna część
Już 9 października premiera kolejnej części bestsellerowej serii "Magiczne Drzewo" autorstwa Andrzeja Maleszki.
Wojciech Baranowski zaśpiewa z gwiazdami
Wojciech Baranowski wystąpi 28 czerwca na Life Festiwal Oświęcim wspólnie z takimi gwiazdami jak Eric Clapton. Do zaśpiewania na wielkiej scenie zaprosili go organizatorzy.
VoP. Wojtek Baranowski wygrał Bitwę
Wojciech Baranowski przeszedł do kolejnego etapu programu TVP 2 VOICE of POLAND. 22-latek w ringu pokonał Michała Szyca.
VoP. Szansa przed Wojtkiem
Piotrkowianin Wojciech Baranowski stanie w sobotę przed szansą przejścia do kolejnego etapu „Voice of Poland”. Nasz wokalista rywalizować będzie w „ringu” o wygraną i przybliżenie się do wygrania programu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat