Advertisement

Artykuły do tagu: SP8

Piotrkowska szkoła z nagrodą Centrum Nauki Kopernik
"Magnetyczny Rollercoaster" autorstwa uczniów Szkoły Podstawowej nr 8 w Piotrkowie, na jeden dzień stała się eksponatem w Centrum Nauki Kopernik. Jednocześnie młodzież z "ósemki" zdobyła tytuł laureata konkursu „Nauka dla Ciebie”.
W SP nr 8 otwarto nową pracownię chemiczno-fizyczną
Szkoła Podstawowa nr 8 w Piotrkowie Trybunalskim zyskała nowoczesną pracownię. Najwięcej powodów do radości, mają uczniowie, którzy interesują się chemią oraz fizyką. Dzięki nowemu wyposażeniu, będzie można tam przeprowadzać ciekawe doświadczenia naukowe oraz organizować interesujące zajęcia. We wtorek (8 czerwca) dokonano oficjalnego otwarcia tego miejsca.
130-lecie Szkoły Podstawowej nr 8 im. Emilii Plater w Piotrkowie Trybunalskim świętowali w czwartek byli i obecni uczniowie, nauczyciele i pracownicy tej najstarszej piotrkowskiej podstawówki.
SP 8 w Piotrkowie w finale konkursu
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Emilii Plater w Piotrkowie dostała się do finału konkursu PODWÓRKO TALENTÓW NIVEA.
Zakończyła się gala finałowa VI konkursu poetycko-literackiego "Piszę sercem i sercem maluję". W sali widowiskowego w siedzibie stowarzyszenia Busola przy ul. Sienkiewicza spotkali się czwarto-, piąto- i szóstoklasiści nie tylko z piotrkowskich, ale także powiatowych szkół.
24.01.2015 12:22
Kolęda na zgodę?
Soliści i zespoły ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych biorą udział w X Wojewódzkim Festiwalu „Kolęda pieśnią zgody”, który rozpoczął się dziś (24 stycznia) o godzinie 9.00 w Miejskim Ośrodku Kultury przy al. 3 Maja w Piotrkowie Trybunalskim.
Nie będzie już zawilgoconych ścian w SP nr 8
Uczniowie oraz pracownicy Szkoły Podstawowej Nr 8 w Piotrkowie cieszą się już większym komfortem i bezpieczeństwem, które zapewnił przeprowadzony tam remont.
Festiwal kolęd: Marysia bezkonkurencyjna
Niedziela w Miejskim Ośrodku Kultury upłynęła pod znakiem kolęd. Ponad 50 uczestników brało udział w VII WOJEWÓDZKI FESTIWAL „KOLĘDA PIEŚNIĄ ZGODY”. Organizatorami imprezy byli: Miejski Ośrodek Kultury i Szkoła Podstawowa nr 8 w Piotrkowie.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat