Advertisement

Artykuły do tagu: SP13

Pierwsza pomoc w
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13 wzięli udział w szkoleniu z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Warsztaty przeprowadziły studentki Ratownictwa Medycznego Wyższej Szkoły Planowania Strategicznego w Piotrkowie Trybunalskim wraz z uczennicami Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Końskich.
Koronawirus w TPS-ie i w
I Liceum Ogólnokształcące było jedną z ostatnich szkół, do której nie dotarła jeszcze epidemia. Niestety w środę (14 października) nadeszła informacja o zdiagnozowaniu koronawirusa u ucznia pierwszej klasy.
Cukierek od Mikołaja, rózga od dzieci
Grzeczni kierowcy dostawali od Mikołaja cukierki, niegrzeczni – rózgi wręczane przez dzieci.
Pracownicy piotrkowskiego WORD-u, policjanci i strażacy zorganizowali 6 grudnia akcję „Mikołaj na drodze”. Służbom pomagały dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 13.
10.10.2015 10:36
Tylko dla chłopców
170 chłopców walczy o Puchar Trybunalski 2015. W hali sportowej ZSP nr 4 w Piotrkowie rozpoczął się w sobotę rano Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Siatkowej.
Rywalizowali w Konkursie Ekologicznym „Szanuj Ziemię”
Kilka dni temu w SP 13 odbył się VII Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny „Szanuj Ziemię”. Tematyka konkursu związana była z powietrzem.
Drużyna z SP nr 11 najlepsza w konkursie „Piotrków Trybunalski – moje miasto”
Już po raz 27. Szkoła Podstawowa nr 13 w Piotrkowie zorganizowała międzyszkolny konkurs „Piotrków Trybunalski – moje miasto”. Tegoroczna edycja miała nową formułę.
VI Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny
W sobotę (12 kwietnia) W Szkole Podstawowej nr 13 odbył się VI Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny "Szanuj Ziemię".
Trwa remont Szkoły Podstawowej nr 13. Zakończono już budowę kanalizacji deszczowej.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat