Artykuły do tagu: Rowerzystka

Rowerzystka zginęła w wypadku w gm. Aleksandrów
Do śmiertelnego wypadku doszło wczoraj w godzinach popołudniowych w miejscowości Dąbrówka w gminie Aleksandrów. Nie żyje 68-letnia rowerzystka z powiatu piotrkowskiego.
Potrącona sarna zabiła kobietę?
Do śmiertelnego wypadku doszło na drodze między Sobakówkiem a Cieślinem w gminie Rozprza. Śmierć poniosła 26-letnia rowerzystka.
Śmiertelne potrącenie rowerzystki
W poniedziałkowe popołudnie w Twardej (gmina Tomaszów Mazowiecki) doszło do potrącenia rowerzystki. Niestety, 89-letniej kobiety nie udało się uratować.
Nie ustąpiła pierwszeństwa rowerzystce, 70-latka w szpitalu
70-letnia rowerzystka trafiła do szpitala po tym, jak została potrącona przez samochód.
Nie żyje 65-letnia rowerzystka
Policjanci w Bełchatowie prowadzą postępowanie dotyczące wypadku, do którego doszło w sobotę (4 października) około godziny 19.15 w miejscowości Kolonia Kociszew w gminie Zelów.
Śmiertelne potrącił rowerzystkę
Policjanci od nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w sobotę (23 listopada)około godziny 6:25 w miejscowości Wojnowice w gminie Gidle na drodze wojewódzkiej nr 784.
Potrącona 73-letnia rowerzystka
Policjanci z Tomaszowa wyjaśniają przyczyny wypadku, w wyniku którego potrącona została 73-letnia rowerzystka.
Autobusem potrącił rowerzystkę
Rowerzystka potrącona przez autobus. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Piastowskiej w Piotrkowie.
14-latka wjechała prosto pod samochód
Rowerzystka przejeżdżająca prze przejście dla pieszych potrącona przez samochód. 14-latka wjechała prosto pod koła pojazdu. Kierująca oplem 50-latka nie miała szans na zahamowanie.
Region: Rowerzystka potrącona na pasach
61-letnia rowerzystka została potrącona na przejeździe dla rowerzystów przez kierowcę vw golfa. Kierująca jednośladem trafiła do szpitala. Do wypadku doszło we wtorek wieczorem na osiedlu Niewiadów.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat