Artykuły do tagu: Rowerzysta

Potrącony motorowerzysta
Kierowca samochodu osobowego marki opel, potrącił 15-letniego motorowerzystę. Do zdarzenia doszło w niedzielę przed południem na drodze Czarnocin - Biskupia Wola.
Wypadek na Dąbrowskiego. Rowerzysta trafił do szpitala
Na ulicy Dąbrowskiego w Piotrkowie doszło do wypadku drogowego. 62-letni kierowca renault megane scenic podczas skrętu w prawo na miejsce parkingowe, nie udzielił pierwszeństwa rowerzyście. 56-letni rowerzysta jechał na wprost w tym samym kierunku przy prawej krawędzi jezdni.
Potrącił rowerzystę i odjechał. Policja szuka świadków
Policjanci z Komendy w Piotrkowie poszukują świadków zdarzenia, do którego doszło 15 maja około godziny 15 na drodze Oprzężów – Kolonia Krężna w gm. Wola Krzysztoporska. Wówczas nieustalony jak dotąd kierowca samochodu osobowego potrącił jadącego w tym samym kierunku rowerzystę, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia, nie udzielając pokrzywdzonemu pomocy.
Wypadek w Przygłowie. Rowerzysta w szpitalu
Na krajowej „dwunastce” doszło w poniedziałek przed południem do wypadku.
 19-letni rowerzysta potrącony na przejściu dla pieszych
W środę (25 listopada) około godziny 17.10 na rogu ulicy Słowackiego i Placu Kościuszki doszło do potrącenia przez kierowcę busa marki Iveco 19-letniego rowerzysty, który wjechał na pasy bez oświetlenia.
Strażnicy zatrzymali pijanych kierowców
Piotrkowscy strażnicy miejscy zatrzymali dwóch pijanych kierowców. Jeden z nich wpadł tuż przy siedzibie Straży.
Wtargnęła na jezdnię, potrącił ją rowerzysta
W poniedziałek, 6 lipca około godziny 6.00 w Piotrkowie na ulicy Rakowskiej doszło do wypadku drogowego.
10-latek potrącony przez samochód
We wtorek (2 czerwca) wieczorem na ulicy Kostromskiej w Piotrkowie doszło do potrącenia 10-letniego rowerzysty.
- O mały włos nie zostałem potrącony przez pędzącego rowerzystę - żalił się słuchacz, który zadzwonił do redakcji Strefy FM. Jak wynika z relacji pieszego, rowerzysta jechał chodnikiem i stwarzał spore zagrożenie.
Policja poszukuje świadków zdarzenia
Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KMP w Piotrkowie poszukują świadków wypadku drogowego, który miał miejsce 20 lutego w al. 3 Maja w Piotrkowie.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat