Artykuły do tagu: Ranna

Wybuch kompletnie zniszczył dom
Wybuch butli gazowej w Kielchinowie pod Bełchatowem. Drewniany dom został całkowicie zniszczony, a 41-letnia kobieta doznała rozległych oparzeń.
Ukrainka ranna w wypadku na dk12
Zderzenie samochodu osobowego z ciężarówką, do którego doszło we wtorkowy (08.03.2022) wieczór, było powodem zablokowania na kilka godzin drogi krajowej nr 12. Ranna została obywatelka Ukrainy, a na miejscu wypadku pracowały cztery zastępy straży pożarnej, a także pogotowie i policja.
10-latka ranna w wypadku na DK74. Interweniował LPR
Trudne warunki drogowe wymagają od kierowców szczególnej ostrożności, uwagi i bezwzględnego przestrzegania przepisów. W Paradyżu na drodze krajowej nr 74 doszło w środę (02.02.2022) do groźnego wypadku drogowego, w którym poszkodowana została 10-letnia dziewczynka. Do szpitala zabrał ją zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Dachowanie na DK12. Ranna 18-latka
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w czwartkowy poranek na drodze krajowej nr 12, tuż za Sulejowem, w kierunku Opoczna. Dachował tam samochód osobowy, którym podróżowały trzy osoby. Jedna z nich została ranna.
Groźny wypadek na DW 483
Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w środę (21 kwietnia) w okolicach Chabielic w powiecie bełchatowskim. Ranna została młoda kobieta.
Nowy komendant w
Gośćmi "Porannej strefy pytań" na antenie Strefy FM byli w czwartek komendant miejski Policji w Piotrkowie mł. insp. Piotr Nowicki oraz oficer prasowy KMP mł. asp. Ilona Sidorko.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat