Advertisement

Artykuły do tagu: Przetarg

Schroniskiem dla zwierząt zaopiekuje się TOZ
Przez najbliższy rok Schroniskiem dla bezdomnych zwierząt, tak jak do tej pory, opiekować się będzie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Do przetargu na prowadzenie schroniska w 2010 roku stanęła tylko jedna organizacja.
Jeszcze do 15. grudnia można składać oferty na prowadzenie Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt na terenie Piotrkowa. Ofertę w zapieczętowanej kopercie należy złożyć w siedzibie Urzędu Miasta najpóźniej do godz. 09:00.
Zwierzęta z Glinianej na teren oczyszczalni nie zostaną przeniesione w tym roku, a nowe schronisko dla bezpańskich zwierząt kosztować będzie prawdopodobnie prawie 2,5 miliona złotych. Taką kwotę zaproponowała bowiem piotrkowska firma AVOS, która złożyła najniższą ofertę w przetargu na budowę schroniska.
Sąd na miarę XXI wieku
Nie słychać już charakterystycznego stukotu maszyn do pisania, a papierowe wokandy przed salami rozpraw zastąpiły elektroniczne wyświetlacze z ekranami LCD. Sąd Okręgowy w Piotrkowie dla siebie i podległych sądów rejonowych okręgu piotrkowskiego uzupełnia komputery i wymienia stary sprzęt na nowy.
Czy Prokuratura Okręgowa w Piotrkowie złamała prawo, ograniczając pracownikom dostęp do postępu technicznego? Tak twierdzą właściciele warszawskiej spółki Bonus Systems Polska SA, którzy oprotestowali przetarg na dostawę świątecznych bonów. Nie podoba im się, że prokuratorzy dostaną tylko papierowe talony i nie będą mogli robić świątecznych zakupów, posługując się w dowolnych sklepach nowoczesnymi elektronicznymi bonami.
Po obiektach przy ulicy Batorego 10 - kolejna nieruchomość należąca do miasta zostaje wystawiona do dzierżawy za bezcen.
Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej w Piotrkowie będzie przez kolejne trzy lata dostarczał ciepło piotrkowianom. Przetarg na dzierżawę majątku ciepłowni odbył się dziś w Urzędzie Miasta przy ulicy Szkolnej. MZGK był jedynym podmiotem, który wpłacił wadium i złożył wymagane dokumenty.
Piotrków: Bezpieczne miasto ze stopkami
Jest ich 10-ciu, zajmują się pomocą dzieciom przy przejściu na drugą stronę jezdni.
O kim mowa ? O tak zwanych stopkach, czyli o strażnikach szkolnych.
Przetarg na budowę wodociągu i trzy dotyczące modernizacji dróg Urząd Gminy w Czarnocinie ma już za sobą.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat