Advertisement

Artykuły do tagu: Gliniana

Gładko na Glinianej. Kierowcy już pędzą
Kończą się prace inwestycyjne na ul. Glinianej w Piotrkowie. Na drodze wylano już nowy asfalt, a to - mimo, że nie ma jeszcze nawet linii rozdzielających pasy jezdni - zachęca kierowców do mocniejszego naciśnięcia na pedał gazu.
Układają asfalt na Glinianej
Trwają prace związane z odtworzeniem nawierzchni na ulicy Glinianej w Piotrkowie, a dokładniej - na odcinku od budynku WORD do ulicy Browarnej. Roboty prowadzone są pod ruchem. Drogowcy apelują o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac.
Katastrofalne warunki jazdy na ul. Glinianej [GALERIA]
Uwaga! Katastrofalne warunki jazdy na ul. Glinianej w Piotrkowie. Największa z dziur została zasypana, ale apelujemy do kierowców o ostrożną jazdę.
Uwaga na prace drogowe na ulicy Glinianej
Utrudnienia w ruchu występują na odcinku od budynku WORD do ulicy Browarnej. Na jezdni pracuje sprzęt ciężki, dlatego przejeżdżając obok należy zachować szczególną ostrożność.
Na Glinianej budują
Trwają prace przy budowie kanalizacji sanitarnej w ulicy Glinianej w Piotrkowie. Roboty prowadzone są na odcinku od budynku WORD do ulicy Browarnej.
Pożar magazynów przy Glinianej
Głośne wybuchy, słupy ognia i czarnego dymu - tak wyglądał pożar hal magazynowych przy ul. Glinianej w Piotrkowie, do którego doszło w sobotę (27.03) po godz. 21.00. Na miejscu pracowało kilkanaście jednostek straży pożarnej, miejsce zabezpieczali policjanci i strażnicy miejscy.
Kolizja przy ul. Roosevelta w Piotrkowie
We wtorkowy poranek (30.06) na skrzyżowaniu ulic Roosevelta i Glinianej w Piotrkowie doszło do kolizji. Stłuczka spowodowała korki i utrudnienia na jednej z przelotowych piotrkowskich ulic. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
02.11.2016 08:42
Wypadek na Glinianej
W środę rano doszło do wypadku na ulicy Glinianej w Piotrkowie. Zajęty jest jeden z pasów ruchu na wysokości Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego.
Zderzenie ciężarówki z samochodem osobowym
Zderzenie ciężarówki z samochodem osobowym na ulicy Glinianej w Piotrkowie. Na miejsce zadysponowano dwie karetki pogotowia.
Wymusiła pierwszeństwo - pięć samochodów uszkodzonych
Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu przyczyną uszkodzenia aż pięciu pojazdów.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat