Artykuły do tagu: Przerwa

22.05.2024 08:28
Uwaga! Wyłączą prąd
PGE Dystrybucja poinformowała o kolejnych planowych wyłączeniach prądu. Czasowo zabraknie go m.in. w Piotrkowie Trybunalskim przy części ulic: Komunalnej, Rzemieślniczej czy Wolborskiej.
Uwaga remont! Dostawa ciepła będzie wstrzymana
Elektrociepłownia Piotrków Trybunalski poinformowała, że w związku z zaplanowanymi pracami remontowymi sieci ciepłowniczej, związanymi z montażem przepustnic w komorze ciepłowniczej K-5 zlokalizowanej w rejonie ul. Szklarska/Dmowskiego, od wtorku (14.05.2024) od godz. 8.00 zostanie wstrzymana dostawa ciepła.
27.04.2024 06:49
Uwaga! Nie będzie wody
Przedstawiciele przedsiębiorstwa Piotrkowskie Wodociągi i Kanalizacja poinformowali, że w związku z pracami modernizacyjnymi na stacji uzdatniania wody "Szczekanica", w nocy z poniedziałku na wtorek (29-30.04.2024) część mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego pozostanie bez wody.
W środę zimne kaloryfery! Wiele bloków i instytucji bez ciepła
W związku z usuwaniem awarii rozdzielczej sieci ciepłowniczej znajdującej się w rejonie Al. 3 Maja 6 w Piotrkowie, w najbliższą środę wstrzymana zostanie dostawa ciepła. Utrudnienia potrwają do godzin wieczornych.
Trwa przerwa świąteczna w szkołach, uczniowie wrócą do nauki 2 stycznia
W szkołach oficjalnie trwa świąteczna przerwa w nauce w okresie bożonarodzeniowym. Potrwa do 31 grudnia. 1 stycznia, który jest dniem ustawowo wolnym, wypada w poniedziałek, dlatego uczniowie wrócą do nauki we wtorek 2 stycznia.
Uwaga pacjenci! Jedna z usług szpitala chwilowo zawieszona
Ważne informacje dla pacjentów Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego w Piotrkowie. W najbliższych dniach nieczynny będzie tamtejszy punkt pobrań.
19.12.2022 09:22
W nocy nie będzie wody
Pracownicy Miejskiego Zarządu Komunalnego w Sulejowie poinformowali, że w związku z planowanymi pracami na terenie ujęcia „Barbara”, dzisiejszej nocy przez kilka godzin mogą wystąpić przerwy w dostawie wody.
Nie będzie wody w 15 miejscowościach
Mieszkańcy kilkunastu miejscowości w gminie Sulejów pozostaną bez wody. To w związku z planowanymi pracami na terenie ujęcia „Barbara”. Przez kilka godzin mogą wystąpić przerwy w jej dostawie.
Uwaga! Będą przerwy w dostawie wody
Mieszkańcy niektórych miejscowości w gminie Moszczenica powinni przygotować się na to, że w czwartek i piątek (29-30.09.2022) będą musieli przez kilka godzin poradzić sobie bez bieżącej wody. Przedsiębiorstwo Komunalne w Moszczenicy poinformowało bowiem, że między 9.00 a 14.00 wystąpi przerwa w jej dostawie.
04.07.2022 09:44
Nie będzie prądu
Przedstawiciele PGE Dystrybucja poinformowali, że w najbliższych dniach w Piotrkowie Trybunalskim oraz niektórych miejscowościach powiatu piotrkowskiego, mieszkańcy powinni spodziewać się czasowych przerw w dostawie prądu.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat