Artykuły do tagu: Proem

Kontakt 2024. Finał Międzynarodowego Festiwalu Wolontariatu
Wolontariusze z różnych części Stanów Zjednoczonych pracowali w kilku polskich miastach od ponad tygodnia. W piątek, na piotrkowskiej Krzywdzie, ponad stu wolontariuszy wzięło udział we wspólnej zabawie, podsumowując w ten sposób trwającą od kilku dni akcję.
Wolontariusze z USA i Polski odwiedzili Dom Dziecka w Piotrkowie
Już po raz drugi wolontariusze Międzynarodowego Festiwalu Wolontariatu Kontakt zawitali do Domu Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim. Była to okazja do nawiązania międzynarodowych przyjaźni, nauki języka angielskiego i wspólnej pracy na rzecz placówki i jej podopiecznych. Przy pracach pomagał poseł Adrian Witczak, związany z fundacją Proem - organizatorem festiwalu. Gości z Polski i z za granicy, jak i sam Dom Dziecka oraz dzieci odwiedził również Juliusz Wiernicki, prezydent Piotrkowa Trybunalskiego.
Droga do Jerozolimy, to kolejny projekt fundacji PROEM z Zakościela. Od dwóch lat organizują oni „Podróż do Betlejem”, która przyciąga tysiące ludzi. W tym roku po raz pierwszy fundacja postanowiła zorganizować widowisko związane z Wielkanocą.
Podróż do Betlejem jeszcze tylko w ten weekend
W ten weekend pod raz ostatni będzie można się wybrać w podróż do Betlejem.
„Podróż do Betlejem” znów w Zakościelu
Widowisko, które w zeszłym roku obejrzało ponad 5 tys. osób będzie można oglądać od najbliższego weekendu. Podróż do Betlejem to interaktywne, półtoragodzinne widowisko świąteczne, które przenosi nas 2 tys. lat wstecz. W ubiegłym roku impreza odniosła spektakularny sukces.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat