Reklama

Artykuły do tagu: Premier

Doktor Strange powraca do kin
To długo oczekiwany film z uniwersum Marvela, ale na ekranach każdy znajdzie w tym tygodniu coś dla siebie. Są propozycje dla widzów dorosłych, ale mamy też nowości dla najmłodszych widzów, więc rodzinny wypad można już śmiało planować. Nadal też w piotrkowskim kinie Helios prezentowane będą bajki z dubbingiem w języku ukraińskim.
Majówka w kinie? Nie braknie nowości
Jedną z nowych produkcji, jest polski komediodramat "Fucking Bornholm", ale na ekranie zagoszczą także inne filmy, przy których majówka będzie równie udana, jak przy rodzinnym grillu.
Przedpremierowe pokazy w kinie Helios
W tym tygodniu fani oglądania filmów na dużym ekranie mogą się szykować na dwa przedpremierowe pokazy. Piotrkowski kino "Helios" przygotowało dwie gorące nowości - "Sonic 2" oraz "Nieznośny ciężar wielkiego talentu". A na przystawkę dochodzi premiera filmu "Wszystko wszędzie naraz". A co po za tym?
Maraton filmowy z
Piotrkowskie kino Helios przygotowało kolejny filmowy maraton. Z okazji premiery nowej części sagi "Fantastyczne zwierzęta" już w piątek (08.04) będzie można zobaczyć wszystkie części filmu inspirowanego twórczością "matki" Harrego Pottera. Ale to nie jedyne ciekawe propozycje kinowe na najbliższe dni.
Tajemnice Dumbledore'a wchodzą do kin
Są filmy, na które czeka się z niecierpliwością. Jednym z nich jeszcze do niedawna był Batman, a w tym tygodniu są to kolejne przygody bohaterów cyklu "Fantastyczne zwierzęta". A co jeszcze warto zobaczyć na dużym ekranie?
Nowa polska produkcja historyczna wchodzi do kin
Od kilku miesięcy każdy kolejny tydzień przynosi nam nowości filmowe. Wśród premier mamy tym razem polską produkcję, traktującą o wydarzeniach z marca 1968 roku, a także familijny film "Za duży na bajki". Jak zawsze pamiętano też o najmłodszych widzach. Pora zatem przyjrzeć się każdej propozycji z osobna.
Co wypada, a co
Najbliższy tydzień przynosi kolejne nowości filmowe. Dla widzów dorosłych to horror "Bunkier strachu", a dla młodego widza nowa animowana historia - przygody czerwonej pandy. Nadal też na dużym ekranie będą wyświetlane najnowsze przygody Człowieka Nietoperza, czyli Batmana. Jednak przejdźmy do szczegółów.
Nowy Batman wchodzi na ekrany kin
Na kolejną ekranizację przygód człowieka nietoperza, jego fani czekali z niecierpliwością. W ten weekend film będzie miał swoją premierę w piotrkowskim kinie Helios. A co poza tym? Poza tym na ekranach pojawi się nowy polski film "Sonata", film o objawieniach "Cud Guadalupe" oraz kierowany do najmłodszych "Ups 2: Bunt na arce". W najbliższym czasie w Piotrkowie będą się też odbywały specjalne pokazy filmów dla dzieci z dubbingiem ukraińskim.
Premiera komedii o krnąbrnym psie Lulu
Lulu, to niesamowicie niepokorny pies. Jest krnąbrna i niesforna, co wcale nie ułatwia zadania jej nowemu i przypadkowemu opiekunowi. To nowa komedia, jaką proponuje piotrkowskie kino Helios. W repertuarze mamy też nowy polski film "Mój dług" opowiadający o przedsiębiorcy prześladowanym przez bezwzględnego bandytę. A co jeszcze warto obejrzeć?
Kino na walentynki i nie tylko. W piątek maraton horrorów
Piotrkowskie kino Helios przygotowało tym razem wyjątkowy maraton filmowy dla tych, którzy nie przepadają za cukierkowym obrazem walentynek. To seria horrorów, które na ekranie pojawią się już w najbliższy piątek (11.02). Sprawdzamy jednak co jeszcze pojawi się na ekranach kin w najbliższym tygodniu. W ramach walentynek i nie tylko.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat