Reklama

Artykuły do tagu: Powiatowe Centrum Przesiadkowe

Z myślą o producentach żywności
Trwa budowa Powiatowego Centrum Przesiadkowego. Powiat planuje także modernizację budynku po byłym dworcu PKS, a w nim maja się znaleźć m.in. miejsca sprzedaży lokalnych producentów żywności.
Rozpoczyna się budowa Powiatowego Centrum Przesiadkowego
Będą utrudnienia dla podróżujących i przewoźników w okolicach byłego dworca PKS w Piotrkowie Trybunalskim. Rozpoczyna się wyczekiwana szczególnie przez pasażerów, jak i kierowców pojazdów transportu zbiorowego inwestycja, dzięki której zdecydowanie poprawią się warunki, bezpieczeństwo, komfort obsługi. Poza tym uruchomiona zostanie informacja pasażerska dla osób codziennie dojeżdżających do Piotrkowa.
Jest przetarg na Powiatowe Centrum Przesiadkowe
Za nieco ponad pół roku były dworzec PKS zmieni się w Powiatowe Centrum Przesiadkowe. Starostwo ogłosiło przetarg, a dzięki któremu metamorfozę przejdzie cały plac manewrowy.
Co dalej z Powiatowym Centrum Przesiadkowym?
W lutym na konferencji prasowej Piotr Wojtysiak zapowiadał, że jeszcze w rytm roku na terenie dworca PKS w Piotrkowie ma powstać Powiatowe Centrum Przesiadkowe. Choć mamy grudzień to inwestycja jeszcze się nie rozpoczęła. Czy to oznacza, że modernizacja dworca autobusowego nie dojdzie do skutku?
Bez tej decyzji nie ruszy budowa Centrum Przesiadkowego
Jedna jeszcze decyzja, o którą samorząd Powiatu Piotrkowskiego wystąpił do Państwowego Przedsiębiorstwa Wody Polskie, Zarząd Zlewni w Piotrkowie Trybunalskim, wstrzymuje prace inwestycyjne na terenie byłego dworca PKS w Piotrkowie.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat