Advertisement

Artykuły do tagu: Potrącenie

Potrącił pieszego i uciekł. Policja szuka świadków
Piotrkowscy policjanci poszukują świadków potrącenia mężczyzny na przejściu dla pieszych, do którego doszło w środę (27 października) na ul. Wojska Polskiego w rejonie ul. Cmentarnej.
Potrącił i uciekł. Policjanci go złapali   
Tomaszowscy policjanci złapali sprawcę śmiertelnego potracenia, do którego doszło 3 października na ul. Warszawskiej w Tomaszowie Mazowieckim. Okazał się nim 48-latek, który prowadził samochód, mimo iż ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.
Pociąg potrącił młodego mężczyznę
Śmiertelne zdarzenie miało miejsce we wtorek (5.10.2021) przed południem na ul. Warszawskiej w Tomaszowie Mazowieckim. Na przejeździe kolejowym na ul. Warszawskiej zginął młody mężczyzna, którego potrącił pociąg.
Potrącenia na Słowackiego i Wojska Polskiego [AKTUALIZACJA]
Na ul. Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim doszło we wtorkowy (5.10.2021) poranek do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Pieszy został tam potrącony przez samochód osobowy. W tym samym czasie na ul. Wojska Polskiego również doszło do potrącenia, tym razem rowerzysty.
Pieszy potrącony na Sikorskiego
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w sobotni (2.10) wieczór w Al. Sikorskiego w Piotrkowie Trybunalskim. Samochód osobowy potrącił tam pieszego.
Śmiertelne potrącenie koło Tomaszowa
Tomaszowscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego w miejscowości Wólka Krzykowska. Na skutek potrącenia przez samochód osobowy śmierć poniósł 60-letni pieszy, który nie posiadał elementów odblaskowych.
Policjanci uratowali... rannego zająca
Praca, jaką na co dzień wykonują funkcjonariusze policji, bywa nietypowa. Tym razem, funkcjonariusze z Grabicy otrzymali zgłoszenie o potrąconym zającu. Od razu udali się w rejon, gdzie zwierzę mogło się znajdować. Sprawdzając przydrożne rowy, odnaleźli rannego szaraka, którego szybko przekazali pod opiekę lekarza weterynarii.
Pijana przewoziła swoje dzieci. Potrąciła nastolatkę
38-latka została zatrzymana w centrum Tomaszowa, za jazdę pod wpływem alkoholu i potrącenie na pasach 13-latki. Kobieta, której wcześniej zatrzymano prawo jazdy, przewoziła w hondzie kilkuletnie córki. Badanie na trzeźwość wykazało, że miała ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
Policjant potrącił pieszą i odjechał z miejsca zdarzenia
Do groźnego zdarzenia drogowego doszło we wtorek (20 lipca) w Wolborzu. Na ul. Prusinki kierowca samochodu osobowego, potrącił przechodzącą przez jezdnię kobietę i odjechał z miejsca zdarzenia. Sprawcą okazał się policjant piotrkowskiej komendy. Świadkowie twierdzą, że mężczyzna był pijany.
Dzieci poszkodowane w wypadkach. Interweniował LPR
Do dwóch wypadków, w których poszkodowane zostały dzieci, doszło w powiecie tomaszowskim. 3-latek oraz o 9 lat starszy chłopiec trafili do szpitali. Co istotne, obu zdarzeniom można było zapobiec.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat