Artykuły do tagu: Jednoślad

Potrącenie rowerzysty w Al. 800-lecia
Do groźnego wypadku doszło w poniedziałek po godzinie 8 w pobliżu ronda Zygmunta Zaremby w Piotrkowie. Kierujący Hyundaiem potracił rowerzystę na przejeździe rowerowym.
Elektryczne motory dla dzieci - kiedy jest odpowiedni moment na zakup pierwszego jednośladu?
Motory dla dzieci stają się coraz popularniejszym produktem na rynku zabawek dla najmłodszych. Co ciekawe, wzbudzają one nie tylko ogromne zainteresowanie każdej z pociech, ale także coraz chętniej interesują się nimi także i rodzice. Głównie wynika to z faktu poszukiwania idealnego pomysłu na urodziny, Dzień Dziecka, czy nawet i na imieniny. Niemniej jednak zabawki te wzbudzają także wiele kontrowersji i obaw związanych głównie z bezpieczeństwem naszych maluchów. Kiedy jest więc odpowiedni moment na zakup pierwszego, elektrycznego jednośladu?
Oznakuj swój rower. Akcja piotrkowskiej straży miejskiej
Zabezpiecz swój rower przed kradzieżą. W najbliższą niedzielę straż miejska oznakuje i zarejestruje jednoślady.
Zabezpiecz swój rower przed kradzieżą
Przyjdź na Rynek Trybunalski i oznakuj swój rower.
Będzie rower miejski w Piotrkowie. Na razie pilotażowo
Łącznie 32 rowery miejskie będą do dyspozycji mieszkańców Piotrkowa. Usługa wypożyczania miejskich jednośladów zostanie wprowadzona na próbę, jeszcze w tym roku.
Kontrolowali niechronionych uczestników ruchu
„Niechronieni” to cykliczna akcja prowadzona przez policjantów Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie.
Pogoda sprzyja jeździe na jednośladach. Policja apeluje o rozwagę!
Pamiętajmy, że jadący na jednośladzie jest uczestnikiem ruchu, który posiada zarówno obowiązki jak i uprawnienia zgodne z kodeksem drogowym. Główną przyczyną zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów jest nadmierna prędkość i zajechanie drogi przez kierujących samochodami.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat