Artykuły do tagu: Podejrzany

Prokuratura: brak podstaw do zmiany zarzutu Sebastianowi M.
Prokuratura nie zmieni zarzutu Sebastianowi M., podejrzanemu o spowodowanie śmiertelnego wypadku na autostradzie A1 pod Piotrkowem. Taka decyzja została podjęta po analizie dotychczasowego materiału dowodowego, w tym uzupełniającej opinii biegłego. W wyniku wypadku, do którego doszło 16 września 2023 roku, zginęła trzyosobowa rodzina.
Zabił, zadając dwadzieścia ciosów ostrym narzędziem. Grozi mu dożywocie
Policjanci zatrzymali 48-letniego mężczyznę podejrzanego o zabójstwo młodej kobiety. Sprawca przebywa w policyjnym areszcie. Zatrzymany za popełnioną zbrodnię może w więzieniu spędzić resztę swego życia. Prokurator Rejonowy skierował do sądu wniosek o zastosowanie wobec mężczyzny tymczasowego aresztowania.
Jest decyzja sądu w sprawie Sebastiana M.
Sebastian M. nie będzie objęty tzw. listem żelaznym. Tak zdecydował Sąd Apelacyjny w Łodzi oddalając wniosek, który złożyli prawnicy podejrzanego o spowodowanie wypadku na A1.
Sprawdzają, czy ojciec molestował córkę
Piotrkowska prokuratura sprawdza, czy 55-letni ojciec przez ostatnie 3 lata molestował swoją nieletnią córkę.
Zatrzymano dwóch mężczyzn podejrzanych o zabójstwo 57-latka
W środę (18 marca) policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Radomia podejrzanych o zabójstwo 57-letniego mieszkańca Tomaszowa.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat