Artykuły do tagu: Pościg

Zaczęło się od uderzenia w głowę metalową rurką
Najechał skodą na 40-letniego przechodnia, potem groził mu pozbawieniem życia i zdrowia. Pokrzywdzony trafił do szpitala. Zatrzymanemu przez policję 37-latkowi może grozić do 5 lat więzienia.
Pościg za złodziejami paliwa
Piotrkowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzieże paliw ze stacji benzynowych. Sprawcy pojawiali się przed dystrybutorem wypożyczonym fiatem ducato, jednak z przepiętymi tablicami rejestracyjnymi, które wcześniej ukradli z innego auta. Po zatankowaniu, odjeżdżali bez uiszczania opłaty.
Policyjny pościg za złodziejami złomu
Policyjny pościg zakończył się zatrzymaniem 43-letniego mężczyzny podejrzewanego o kradzież złomu. Wkrótce do aresztu trafili też jego wspólnicy. Całej trójce za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat więzienia.
Kradzież w markecie. Mieli za niskie ciśnienie?
Piotrkowscy policjanci zatrzymali 4 osoby, które 12 lipca ukradły artykuły spożywcze i przemysłowe w kilku marketach na terenie miasta. Przestępczy kwartet usłyszał już zarzuty. Sprawa ma charakter rozwojowy.
Pijany kierowca uciekał przed policją
35-letni kierowca fiata seicento nie zatrzymał się do kontroli drogowej, uciekał od miejscowości Baby w kierunku Wolborza, potem wjechał na drogę krajową S8. Jadąc w kierunku Piotrkowa Trybunalskiego popełnił wiele wykroczeń. Nie reagował na policyjne sygnały do zatrzymania. Dopiero zablokowanie mu drogi ucieczki uniemożliwiło mu dalszą jazdę.
Pościg za oplem zakończył się w lesie
Kierowca opla nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Policjanci ruszyli w pościg. Do zdarzenia doszło 10 stycznia przed północą na drodze 713 w miejscowości Zaborów w powiecie tomaszowskim.
24-letni kierowca zatrzymany w pościgu
Do trzech lat więzienia grozi 24-latkowi z Bełchatowa, który kierował samochodem mimo sądowego zakazu i nie zatrzymał się do kontroli.
Policyjny pościg za pijanym kierowcą
Bełchatowscy policjanci zatrzymali po pościgu kierowcę, który na wezwanie do zatrzymania zareagował ucieczką. Motywem okazała się nietrzeźwość. 47-latek miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie.
Policyjny pościg za pijanym kierowcą
Ranny funkcjonariusz, rozbity radiowóz i agresywny kierowca w rękach policji - to finał pościgu za pijanym 42- latkiem kierującym nissanem, który nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Sceny jak z filmu sensacyjnego rozegrały się w poniedziałek wieczorem na Zalesickiej w Piotrkowie.
Policyjny pościg za seryjnym złodziejem paliwa
Piotrkowska policja zatrzymała 33-letniego złodzieja recydywistę, który kradł paliwo ze stacji benzynowych. Schemat działania niemal zawsze był taki sam. Mężczyzna tankował pojazd, wlewał paliwo do kanistra i odjeżdżał bez płacenia. Policja zatrzymała złodzieja, a w jego aucie odnaleziono kilka kompletów kradzionych tablic rejestracyjnych
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat