Advertisement

Artykuły do tagu: złodzieje

18.11.2022 12:14
Kradli perfumy i kurtki
Piotrkowscy policjanci zatrzymali parę podejrzaną o kradzieże sklepowe. Łupem 21-letniej kobiety i 30-letniego mężczyzny padły perfumy oraz odzież. Para usłyszała już zarzuty. To przestępstwo zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.
Kradli, by sprzedać na złom. Wśród łupów złodziei znalazł się... piec
Piotrkowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy dokonali kradzieży z włamaniem. Ich łupem padł między innymi... piec. Sprawcy usłyszeli już zarzuty. Za popełnione przestępstwa grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.
Piotrkowscy kryminalni zatrzymali trzy osoby podejrzane o kradzież. Dwaj mężczyźni wynosili kamery samochodowe oraz wideorejestratory z magazynu przeładunkowego, w którym pracowali. Ich 24-letnia towarzyszka usłyszała zaś zarzut paserstwa.
Ona kradła alkohol i kawę, on perfumy
Piotrkowscy policjanci zatrzymali dwie osoby, które dopuściły się kradzieży w sklepach na terenie Piotrkowa. 48-latka oraz 18-latek usłyszeli już zarzuty. Obojgu grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
Próbowali okraść bankomat
Do próby kradzieży pieniędzy z bankomatu doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek (10-11.07.2022) w Gorzkowicach. Sprawcy musieli zrezygnować ze swoich planów, bo zostali spłoszeni przez policyjny patrol.
Przyjechali do Piotrkowa, by kraść
Piotrkowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn z powiatu zgierskiego, którzy kradli samochodowe koła. Złodzieje jednej nocy zapakowali do swojego pojazdu 4 komplety kół. Obaj zostali zatrzymani i usłyszeli już zarzuty.
Ukradli obraz Matki Bożej
Do niecodziennej kradzieży doszło w jednym z domów zakonnych na terenie Piotrkowa. Łupem sprawców padła replika obrazu Matki Bożej Trybunalskiej o wartości tysiąca złotych. Złodzieje szybko wpadli jednak w ręce policji.
Okradali markety, staną przed sądem
Piotrkowscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy w ciągu dwóch dni kradli w marketach na terenie Piotrkowa i Łodzi. Ich łupem padły artykuły spożywcze, środki czystości, tekstylia i narzędzia o łącznej wartości około 5 tysięcy złotych. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.
Chcieli ukraść quada, spłoszyła ich gospodyni
Bełchatowscy policjanci zatrzymali kobietę i mężczyznę podejrzewanych o próbę włamania. Spłoszeni przez czujną właścicielkę posesji, uciekli porzucając swój łup. Pokrzywdzona rozpoznała sprawców i wskazała mundurowym ich miejsce zamieszkania. 47-latka oraz jej 36-letni partner odpowiedzą za usiłowanie kradzieży w włamaniem.
Złodziejski duet w rękach opoczyńskich policjantów
Tankowali kilkadziesiąt litrów paliwa, a następnie uciekali ze stacji - w ten sposób złodziejski duet okradł kilkanaście stacji paliw w województwie łódzkim. 38-letnią łodziankę oraz jej 19-letniego wspólnika schwytali opoczyńscy policjanci.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat