Artykuły do tagu: Plebania

Uderzył w ogrodzenie plebanii. Zginął na miejscu (AKTUALIZACJA)
Kolejny śmiertelny wypadek w gminie Wola Krzysztoporska. Znów zginął młody kierowca. Tym razem do zdarzenia doszło w Bogdanowie.
Przyjechali ze stolicy by okraść plebanię
Nawet do 10 lat pozbawienia wolności może grozić trojgu mieszkańcom Warszawy, zatrzymanym przez opoczyńskich policjantów za kradzież z włamaniem na plebanię w gminie Sławno. Łupem złodziei padły dokumenty, biżuteria oraz ponad 8 tysięcy złotych.
Włamywacze chcieli okraść plebanię
Dwóch nietrzeźwych mężczyzn w piątek 6 września po godzinie 22:00 próbowało włamać się na plebanię, jednej z parafii w Piotrkowie Trybunalskim.
Włamanie na plebanię w Bujnach
Nieznany sprawca (albo sprawcy) włamał się na plebanię kościoła w Bujnach. Złodziej po dostaniu się do pomieszczeń parafii, ukradł m.in. gotówkę i sprzęty domowe.
Musi nakarmić sześciu księży
W piątki serwuje kartofle a la Przemysław gotowane w mundurkach z serem, śmietaną, czosnkiem i dużą ilością pieprzu. To postne danie, które Przemek serwuje w piątki, jest ulubioną potrawą mieszkańców plebanii.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat