Advertisement

Artykuły do tagu: PiotrkOFF

PiotrkOFF Festival za nami
Koncert Jacaszka rozpoczął tegoroczną, XIII już edycję PiotrkOFF ART Festivalu. Artysta przeniósł słuchaczy w świat niebanalnych brzmień, a publiczność wypełniła wszystkie miejsca w kościele ewangelicko-augsburskim, gdzie odbył się jego występ. Po nim zagrało warszawskie Bastarda Trio.
XIII edycja PiotrkOFF Art Festival
Już w najbliższy weekend (27-28 października) w Piotrkowie odbędzie się XIII edycja PiotrkOFF Art Festival. W ramach tegorocznej odsłony PiotrkOFF, tak jak w ubiegłych latach, będzie gościł artystki i artystów z różnych światów, łącząc stylistyczne skrajności oraz odmienne formy ekspresji. W programie znalazły się między innymi koncerty Jacaszka, Bastardy Trio czy formacji Wieże Fabryk. Tradycyjnie dominuje muzyka, ale nie zabrakło miejsca na performance oraz wystawę. Są również propozycje specjalnie dla dzieci.
IX PiotrkOFF Art Festival rozpoczęty
Koncert zespołu kIRk zainaugurował IX PiotrkOFF Art Festival, tym razem imprezę otwarto nie w Kościele Ewangelicko-Augsburskim, a w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ulicy Jerozolimskiej.
Wystawa Miłosza Gortyńskiego na PiotrkOFF Art Festival
Choć tegoroczny PiotrkOFF Art Festival to przede wszystkim muzyka, w programie imprezy znalazło się także miejsce dla wystawy obrazów olejnych. "Homo hubris I" – bo tak nazywa się ekspozycja, to zbiór obrazów autorstwa piotrkowianina Miłosza Gortyńskiego. Jej wernisaż odbędzie się drugiego dnia festiwalu, 16 września.
Olbrzym i Kurdupel, Hańba, Ludwik Zamenhof...
... oraz Di Dżej Boro. Powoli kończy się Piotrkoff Art Festival. Powoli, bo dziś fanów twórczości alternatywnej czeka jeszcze sporo atrakcji.
Wystąpią Olbrzym i Kurdupel. Kto jeszcze?
Zbliża się ósma edycja PiotrkOFF Art Festival. Tym razem (16 i 17 września) dla fanów muzyki offowej wystąpią: Variété, Hańba, Coals, X-Navi:Et, Olbrzym i Kurdupel, MOAFT i Lonker See, a Ludwik Zamenhof i Di Dżej Boro zagrają po koncertach do tańca. Swoje grafiki zaprezentuje Ewa Bińczyk. Z kolei swoimi filmami i teledyskami podzieli się z publicznością Michał Biegański (Człowiek Kamera).
Zdjęcia wytatuowanych ludzi na PiotrkOFF Art Festival
W piątek rozpoczął się PiotrkOFF Art Festival. W kościele ewangelicko-augsburskim wystąpił zespół Alameda 5, potem w galerii ODA przy Sieradzkiej otwarto wystawę fotografii „PiotkOFFska sztuka tatuażu”.

fot. as
Muzyka alternatywna opanowała Piotrków!
W piątek (19 września) wieczorem w Kościele Ewangelicko-Augsburskim rozpoczęła się szósta edycja PiotrkOFF Art Festival. Impreza potrwa do soboty.
PiotrkOFF Art Festival 2014
Szósta edycja PiotrOFF Art Festival odbędzie się w Piotrkowie Trybunalskim w dniach 19-20 września. Na imprezie tradycyjnie najwięcej będzie muzyki, ale jak zwykle nie zabraknie też innych dziedzin sztuki. W tym roku na PiotrkOFF będzie m.in. jazz, skandynawskie brzmienia, folk, energetyczny alternatywny rock i elektronika. Na festiwalu zagra czołówka polskiej alternatywy m. in. Babu Król, Jazzpospolita, Sonia Pisze Piosenki, Plum, Łagodna Pianka, Hanimal i Jóga.
Idź na Rynek, masz... alternatywę!
PiotrkOFF Art Festival rozpoczął się po raz piąty. W ten weekend nasze miasto zamienia się w stolicę muzyki alternatywnej.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat