Advertisement

Artykuły do tagu: Pasy

Pięć złotych medali piotrkowskich zapaśników
183 zawodników z 22 klubów uczestniczyło w mistrzostwach Polski zrzeszenia LZS kadetów i juniorów w zapasach w stylu klasycznym, które w czasie weekendu (15-17 kwietnia) rozegrane zostały w Piotrkowie Trybunalskim.
Grad medali naszych zapaśników
Aż sześć medali wywalczyli zapaśnicy Atletycznego Klubu Sportowego Piotrków w rozegranych w Zamościu mistrzostwach Polski juniorów w stylu klasycznym. Mistrzami Polski zostali: Dawid Szkodziński (55 kg) i Kamil Tarnawski (96 kg).
Michał Król zdobył Puchar Polski
W Warszawie rozegrany został II Puchar Polski seniorów w stylu klasycznym będący jednocześnie memoriałem znanego trenera Bolesława Dubickiego. Na starcie stanęło 114 zawodników z 27 klubów.
 Zapasy: Kadeci AKS najlepsi w Polsce
W Poznaniu odbyły się drużynowe mistrzostwa Polski w zapasach w stylu klasycznym kadetów. Atletyczny Klub Sportowy Piotrków nie zawiódł i zdobył najcenniejsze trofeum.
Grad medali piotrkowskich zapaśników
Aż siedem medali wywalczyli młodzi zapaśnicy Atletycznego Klubu Sportowego w Indywidualnych Mistrzostwach Polski juniorów w stylu klasycznym, które odbyły się w Rudzie Śląskiej.
Piotrków zorganizuje 81. Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów w zapasach w stylu klasycznym
Na potwierdzenie tej informacji czekaliśmy kilkanaście dni. Dziś już możemy o tym napisać i poinformować piotrkowskich kibiców, że 81. Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów w zapasach w stylu klasycznym odbędą się w Piotrkowie.
AKS Piotrków ze złotym medalem drużynowych mistrzostw Polski juniorów
Województwo łódzkie okazało się najlepsze w drużynowych mistrzostwach Polski juniorów w zapasach w stylu klasycznym. Nie będzie jednak błędem stwierdzenie, że po złoty medal sięgnęli zapaśnicy AKS Piotrków. Reprezentacja województwa oparta była bowiem w stu procentach na piotrkowskich zawodnikach.
Michał Jaworski po raz szósty mistrzem Polski!
Zapaśnik Atletycznego Klubu Sportowego Piotrków Michał Jaworski mistrzem Polski seniorów w zapasach w stylu klasycznym. Jaworski wygrał kategorię do 84 kilogramów i zdobył szósty w karierze złoty medal! Jubileuszowe 80. mistrzostwa Polski odbyły się w Żarach (woj. lubuskie).
Zapaśnicy jadą po grad medali
W czasie najbliższego weekendu w Żarach (woj. lubuskie) odbędą się indywidualne mistrzostwa Polski seniorów w zapasach w stylu klasycznym. Wiele wskazuje na to, że będzie to udana impreza dla zapaśników Atletycznego Klubu Sportowego.
Triumf młodych zapaśników AKS
W Radomiu rozegrany został zapaśniczy turniej w stylu klasycznym w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Zawodnicy Atletycznego Klubu Sportowego Piotrków po raz kolejny udowodnili, że można na nich liczyć. Przywieźli do Piotrkowa 6 medali indywidualnie (2 srebrne i 4 brązowe) oraz triumf w klasyfikacji klubowej!
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat