Advertisement

Artykuły do tagu: zapaśnik

Murad kończy sezon kolejnym wyróżnieniem
Kolejne wyróżnienie otrzymał zapaśnik piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego, Magomedmurad Gadżijew. Tegoroczny mistrz świata z Oslo oraz uczestnik Olimpiady w Tokio wygrał ranking na najlepszego zawodnika mijającego sezonu w swojej kategorii wagowej.
Murad wystąpi w finale mistrzostw świata!
Zawodnik piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego, Magomedmurad Gadżijew wystąpi w finale zapaśniczych mistrzostw świata w Oslo. Murad o złoto powalczy we wtorek (5 października) po godzinie 18:00.
Do Sądu Rejonowego w Piotrkowie trafił akt oskarżenia przeciwko Romanowi W. Mistrz świata w zapasach i olimpijczyk oskarżony jest między innymi o to, że od kwietnia 1993 r. do marca 1994 r. będąc prezesem zarządu spółki „Roman” przywłaszczył powierzone mu mienie w łącznej kwocie 308 tysięcy 855 złotych.
Piotrkowski zapaśnik będzie deportowany?
Roman Wrocławski nie daje o sobie zapomnieć. Jedna z najbarwniejszych postaci w historii polskich zapasów ma poważne kłopoty. Mistrz świata z 1982 roku (Katowice) i siódmy zapaśnik igrzysk olimpijskich w Seulu (1988) zostanie najprawdopodobniej deportowany do Polski.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat