Artykuły do tagu: zapaśnik

Mamy to! Wielki sukces piotrkowskiego zawodnika
Mamy w Piotrkowie mistrza Europy! Stanisław Fussy, zapaśnik Atletycznego Klubu Sportowego wywalczył złoty medal Mistrzostw Europy U-17 w zapasach w stylu klasycznym.
Murad kończy sezon kolejnym wyróżnieniem
Kolejne wyróżnienie otrzymał zapaśnik piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego, Magomedmurad Gadżijew. Tegoroczny mistrz świata z Oslo oraz uczestnik Olimpiady w Tokio wygrał ranking na najlepszego zawodnika mijającego sezonu w swojej kategorii wagowej.
Murad wystąpi w finale mistrzostw świata!
Zawodnik piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego, Magomedmurad Gadżijew wystąpi w finale zapaśniczych mistrzostw świata w Oslo. Murad o złoto powalczy we wtorek (5 października) po godzinie 18:00.
Do Sądu Rejonowego w Piotrkowie trafił akt oskarżenia przeciwko Romanowi W. Mistrz świata w zapasach i olimpijczyk oskarżony jest między innymi o to, że od kwietnia 1993 r. do marca 1994 r. będąc prezesem zarządu spółki „Roman” przywłaszczył powierzone mu mienie w łącznej kwocie 308 tysięcy 855 złotych.
Piotrkowski zapaśnik będzie deportowany?
Roman Wrocławski nie daje o sobie zapomnieć. Jedna z najbarwniejszych postaci w historii polskich zapasów ma poważne kłopoty. Mistrz świata z 1982 roku (Katowice) i siódmy zapaśnik igrzysk olimpijskich w Seulu (1988) zostanie najprawdopodobniej deportowany do Polski.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat