Advertisement

Murad kończy sezon kolejnym wyróżnieniem

AKS Piotrków Środa, 01 grudnia 202125492
Kolejne wyróżnienie otrzymał zapaśnik piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego, Magomedmurad Gadżijew. Tegoroczny mistrz świata z Oslo oraz uczestnik Olimpiady w Tokio wygrał ranking na najlepszego zawodnika mijającego sezonu w swojej kategorii wagowej.
fot. K. Czapczyk fot. K. Czapczyk

Murad wygrał ranking Międzynarodowej Federacji Zapaśniczej za mijający sezon w kategorii 70 kg w stylu wolnym. Gadżijew wyprzedził w klasyfikacji Alec'a Pantaleo (Stany Zjednoczone) oraz Emazara Akmatelieva (Kirgistan).

 

Reprezentant Atletycznego Klubu Sportowego znalazł się tym samym w elitarnym gronie najlepszych zapaśników na świecie i otrzymał pokaźną nagrodę finansową w wysokości 10 tys. USD.


Zainteresował temat?

3

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_artur ~go?ć_artur (Gość)01.12.2021 22:08

Pokaźna nagroda to min 500000 usd a za 10000 usd to nawet nowego samochodu na dojazdy na treningi nie kupi. Chyba że dwa dobre skutery jeden awaryjny jak się drugi zepsuje

00


Sportówalkibic ~Sportówalkibic (Gość)01.12.2021 13:42

Gratulacje! To jest były obywatel Rosji narodowości czeczeńskiej i dlatego wq.f.a się o to zimny ruski czekista prezio FederRosjii Władimir Władymirowicz Putin. A co się dzieje z Jego krajanem, który również był w AKS-P. Tr. i w reprezentacji Polski, a nie pamiętam już jego nazwiska? Gdzieś się zawieruszył i nie wiadomo, czy jest w Polsce, czy wyjechał? Dokąd i gdzie i po co? Źle mu było w P. Tr.? To młody chłopak jeszcze i mógł sporo dla AKS i reprezentacji wywalczyć trofeów i medali.

00


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat