Artykuły do tagu: sędzia

Sędzia Anna Maria Wesołowska z wizytą w Grabicy
„Współczesne zagrożenia bezpieczeństwa dzieci i młodzieży” - taki tytuł nosiły spotkania z sędzią Anną Marią Wesołowską, które odbyły się gminie Grabica. Warsztaty z prawa i profilaktyki dedykowane były uczniom, nauczycielom i rodzicom. Odbyło się także otwarte spotkanie dla wszystkich mieszkańców w Gminnym Centrum Kultury.
Piłkarz dotkliwie pobił sędziego podczas meczu Amatorskiej Ligi
Do skandalicznej sytuacji doszło w miniony weekend na boisku Stadionu Miejskiego "Concordia". Podczas meczu Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej jeden z piłkarzy pobił sędziego. Mężczyzna został uderzony w głowę, był reanimowany, a następnie przewieziony do szpitala. Organizator zmagań, czyli piotrkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji zdyskwalifikował agresywnego zawodnika. Jego sprawą zajmuje się już policja.
Zakończył się bezprecedensowy proces sędziego piłkarskiego i piłkarza
Zakończył się proces sędziego piłkarskiego Dominika Kierczaka i piłkarza Kamila Korytkowskiego. Piłkarz został uznany winnym, w związku z czym musi wpłacić 1000 zł na Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej. Arbiter domagał się jeszcze zadośćuczynienia od piłkarza za poniesione szkody. Sąd jednak nie przychylił się do takiego wniosku.
Anna Maria Wesołowska w Piotrkowie
„Skończyć z milczeniem” to tytuł konferencji organizowanej przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie. Jednym z prelegentów będzie sędzia Anna Maria Wesołowska.
Sędzia i piłkarz spotkają się w sądzie
Szykuje się bezprecedensowy proces przed piotrkowskim sądem. Arbiter piłkarski pozwał zawodnika.
Chcesz zostać sędzią? Wyślij zgłoszenie
Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim ogłasza nabór kandydatów na kurs dla sędziów piłkarskich.
Piotrkowski sędzia wyróżniony przez minister Muchę
Piotrkowski sędzia lekkiej atletyki wyróżniony przez minister Muchę na Łódzkim Kongresie Sportu Powszechnego.
Dwa lata za uderzenie sędziego
Innej decyzji Wydział Dyscypliny OZPN Piotrków podjąć nie mógł. Sebastian Truchta – gracz B-klasowego VIS Gidle ukarany został dyskwalifikacją na okres 24 miesięcy za naruszenie nietykalności cielesnej sędziego.
Piotrkowianin sędziował na igrzyskach
Niewielu polskim arbitrom zapaśniczym dane było sędziowanie na olimpijskich matach. Jednym z nich jest piotrkowianin Stanisław Łuczyński, który uczestniczył w Igrzyskach XXIV Olimpiady w Seulu w 1988 roku. Miał szansę sędziować również 4 lata wcześniej w Los Angeles (igrzyska zbojkotowała większość państw socjalistycznych, w tym Polska, ale sędziów wysłaliśmy), niestety odpadł w ostatniej fazie eliminacji.
O bulwersujących zajściach na boisku w Witoni Łódzki Futbol pisał już w poniedziałek.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat