Artykuły do tagu: PLS

02.06.2008 13:43
Oficjalnego potwierdzenia nie ma, ale za kulisami mówi się, że Bartosz Kurek chce przejść do Bełchatowa. Problemem jest jego kontrakt z ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.
Zatorski i Gunia wypożyczeni do Częstochowy
Dwaj zawodnicy PGE Skry Bełchatów - Dawid Gunia i Paweł Zatorski zostali wypożyczeni do drużyny częstochowskiego AZS-u. Pierwszy z nich z bardzo dobrym skutkiem grał w poprzednim sezonie w Rzeszowie, broniąc barw Resovii, z którą to zakończył sezon na 5. pozycji. Młody środkowy będzie występował w Częstochowie co najmniej przez rok.
Kolejna gwiazda podpisała kontrakt z PGE Skra Bełchatów
Miguel Angel Falasca został już oficjalnie zawodnikiem PGE Skry Bełchatów. Podpisanie kontraktu potwierdził mediom Konrad Piechocki, prezes bełchatowskiego klubu.
Prezes Konrad Piechocki zaciera ręce, bo do tak mocnej ekipy ze Stephanem Antigą , Mariuszem Wlazłym , Danielem Plińskim i Michałem Bąkiewiczem pozyskał kolejne rodzime gwiazdy: Dawida Murka i Piotra Gacka. Nowym rozgrywającym ma być reprezentant Hiszpanii Miguel Angel Falasca, a w kolejce czeka jeden z najzdolniejszych siatkarzy młodego pokolenia - Bartosz Kurek.
Dwuletni komtrakt z PGE Skra Bełchatów podpisał Dawid Murek. Po Piotrze Gacku to drugi transfer Skry. Murek ostatnie dwa lata grał w barwach Jastrzębskiego Węgla.
22.04.2008 11:00
Kontrakt ze Skrą podpisał aktualny wicemistrz świata - Piotr Gacek. Popularny "Gato" do Bełchatowa przenosi się z Częstochowy, gdzie jako zawodnik AZS-u zdobył m.in. Puchar Polski.
Polska-Dziennik Łódzki: W Bełchatowie będzie Galacticos
Polska-Dziennik Łódzki: Piotr Gacek, Dawid Murek, Marcin Wika z polskich klubów oraz Miguel Angel Falasca otwierają listę transferową PGE Skry Bełchatów. Po czwartym mistrzostwie Polski z rzędu, PGE Skra chce grać przynajmniej w ścisłym finale Ligi Mistrzów. Wczoraj prezes Konrad Piechocki przedłużył do 2010 roku kontrakt z Mariuszem Wlazłym!
Finał PLS: PGE Skra Bełchatów Mistrzem Polski !
PGE Skra Bełchatów po raz czwarty Mistrzem Polski. Po zaciętym trzecim meczu w tie-breaku Skra pokonała Wkręt-met Domex AZS Częstochowa.
Wkręt-met Domex AZS Częstochowa - PGE Skra Bełchatów 2:3
(23:25, 25:18, 21:25, 11:15)
12.04.2008 13:06
Skra: Pewna wygrana !
Siatkarze Skry zdeklasowali swoich rywali z AZS Częstochowa. Drugie spotkanie na własnym parkiecie zakończyło się w trzecim secie różnicą 13 pkt.
Wkręt-met AZS Częstochowa pokonał Jastrzębski Węgiel 3:0 w piątym meczu półfinałowym Polskiej Ligi Siatkówki. Częstochowianie zmierzą się ze Skrą w finale PLS.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat