Advertisement

Artykuły do tagu: Olaf

Chcesz znaleźć Olafa? Do wspólnej zabawy zapraszają studenci
"W poszukiwaniu Olafa" spektakl pod takim tytułem zostanie wystawiony w piotrkowskiej filii UJK. Będzie to okazja do spędzenia czasu nie tylko w gronie rówieśników, ale też z bajkowym bohaterem.
Medal mistrzostw Europy dla młodego mieszkańca Sulejowa
Mieszkaniec gminy Sulejów, Olaf Pasikowski odnotował bardzo dobry występ na mistrzostwach Europy do lat 20 w podnoszeniu ciężarów i przywiózł z Finlandii brązowy medal.
Spotkanie burmistrza z młodym, utytułowanym sportowcem
Olaf Pasikowski, wielokrotny mistrz Polski juniorów w podnoszeniu ciężarów spotkał się z burmistrzem Sulejowa Wojciechem Ostrowskim. Zawodnik jest mieszkańcem Przygłowa, więc podczas zawodów reprezentuje też swoją gminę.
„Arciszewski” na zdjęciach
160 fotografii z ubiegłorocznego widowiska historycznego KMICIC EUROPY CZYLI SĄD NAD KRZYSZTOFEM ARCISZEWSKIM można oglądać w piotrkowskim Muzeum. Wczoraj w Zamku Królewskim odbył się wernisaż wystawy nawiązującej do przedstawienia. Jej organizatorem jest Towarzystwo Fotograficzne F CZTERY.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat