Advertisement

Artykuły do tagu: Okulary

Wszystkie oprawki okularowe za 1zł z okazji otwarcia KODANO Optyk w Piotrkowie Trybunalskim!
20 czerwca 2022 roku w Galerii Focus Mall Piotrków Trybunalski odbędzie się WIELKIE OTWARCIE salonu KODANO Optyk! Z tej okazji możesz kupić wymarzone oprawki okularowe tylko za 1zł!
Dlaczego warto zainwestować w markowe okulary przeciwsłoneczne?
Okulary przeciwsłoneczne pełnią podwójną rolę. Najważniejszą jest skuteczna ochrona przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym oraz zapewnienie użytkownikowi poczucia komfortu nawet w najbardziej pogodny dzień. Druga funkcja okularów to ich efektowny wygląd, który dopełnia stylizacje. Szkła przeciwsłoneczne to konieczność, jednak nie warto kupować co sezon niskiej jakości okularów o wątpliwym poziomie ochrony UV. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest inwestycja na lata, czyli okulary od znanego producenta. Dlaczego?
Badanie: osoby w okularach mniej narażone na Covid-19
Osoby noszące okulary mogą być mniej narażone na infekcję koronawirusem – ocenili chińscy naukowcy w badaniu zamieszczonym na portalu JAMA Ophthamology. Odsetek osób krótkowzrocznych w grupie pacjentów z Covid-19 był pięć razy niższy niż w społeczeństwie.
Piotrkowski optyk Zeiss ponownie otwarty
Nowe wnętrze, ekskluzywny towar, profesjonalny personel i wiele ciekawych ofert specjalnych - to wszystko czeka na klientów salonu optycznego Zeiss, który od lat znajduje się w Centrum Handlowym ECHO w Piotrkowie Trybunalskim i kilka tygodni temu przeszedł gruntowny remont. Właściciele zadbali o to, aby po modernizacji obsługa, jak i produkty były najwyższej jakości.
Okulary korekcyjne - jakie wybrać, aby nam pasowały?
Choć w szkole zwykle byliśmy za nie wyśmiewani, okulary korekcyjne znacząco poprawiają jakość życia i nie należy się ich wstydzić. W końcu nie każdy może i chce nosić soczewki, a konieczność trzymania oprawki ze szkłami na nosie nie odejmuje nam niczego. Jest wręcz przeciwnie - dobrze dobrane okulary nie tylko ułatwiają nam życie poprawiając ostrość widzenia, ale mogą także wiele zdziałać w kwestii naszego looku. Jak zatem wybrać te najlepsze?
Piotrkowski bloger łamie optyczne tabu
Ghosteye – bo o nim mowa – jest jednym z pierwszym w kraju kompleksowych blogów… o okularach. To miejsce, które jest swoistym pomostem łączącym trudny, fachowy, optyczny język z czytelnymi, przystępnymi i konkretnymi informacjami dla klienta. To także obowiązkowa lektura dla każdego okularnika.
30.12.2016 14:19
Okulary progresywne
Wzrok jest najważniejszym z ludzkich zmysłów. Oko nie jest jednak doskonałym narządem, a w związku z szeregiem wrodzonych i środowiskowych czynników często prezentuje różnego typu wady refrakcji. Współczesna technologia oferuje pomoce optyczne korygujące większość znanych zaburzeń optycznych. Takimi są np. okulary progresywne które są najlepszym rozwiązaniem dla osób po 40 roku życia.
Soczewki dla kierowców - jakie wybrać?
Jesień trwa w najlepsze, ale zima zbliża się coraz większymi krokami. Nietrudno o przekonanie, że to szczególnie nieprzyjemny czas dla kierowców. I nie chodzi tylko o niesprzyjające warunki atmosferyczne i drogowe, takie jak oblodzona jezdnia, zaspy, koleiny czy wreszcie opady. Dni są coraz krótsze, a noce coraz dłuższe - a prowadzenie w takich warunkach to już nie kwestia komfortu, a po prostu bezpieczeństwa.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat