Advertisement

Artykuły do tagu: Octownia

W octowni samowolka budowlana, a co z Metalplastem?
W budynkach starej octowni podczas prowadzonych tam prac budowlanych zginął człowiek. - Za chwilę do podobnego nieszczęścia może dojść w budynkach po Metalplaście przy ul. Próchnika – ostrzegał władze miasta radny Bronisław Brylski.
Są zarzuty dla właściciela starej octowni
Prokuratura Rejonowa w Piotrkowie przedstawiła zarzuty nieumyślnego spowodowania śmierci Dariuszowi S., właścicielowi budynku starej octowni, w którym doszło do śmiertelnego w skutkach wypadku.
Runęła ściana w starej octowni. Jedna osoba nie żyje
W sobotę (20 września) zawaliła się ściana w budynku starej octowni. Rannych zostało dwóch pracowników. Jeden z nich, mimo reanimacji, zmarł.
Nie będzie Starej Tkalni, nie będzie Starej Octowni
Nowe galerie rozrywkowo-handlowe - Stara Tkalnia i Stara Octownia, centrum konferencyjne z restauracją, hotelem i przeszklonym basenem przy Batorego, na Bugaju wielki park rozrywki - obiekty te miały zmienić oblicze Piotrkowa.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat