Artykuły do tagu: OSiR.

16.08.2016 14:02
Festyn przy
Uroczyste wręczenie pucharów, festyn oraz zakończenie letniej szkółki tenisa, trwającej od 27 czerwca, odbyły się dziś przy świetlicy środowiskowej „Bartek” przy ulicy Norwida w Piotrkowie.
Piotrkowskie „Słoneczko” oficjalnie otwarte
Dziś na piotrkowskim „Słoneczku” nie zabrakło słońca. Nadszedł także oczekiwany przez wielu moment – oficjalne otwarcie kąpieliska.
Trwa remont boisk na stadionie miejskim
Rozpoczął się remont wszystkich boisk piłkarskich znajdujących się na stadionie miejskim przy ulicy Żwirki. - Prace trwają już od kilku dni - mówi Leszek Heinzel, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piotrkowie.
- Rekordowa liczba łyżwiarzy odwiedziła w tym sezonie piotrkowskie lodowisko. Ślizgawkę odwiedziło już ponad 10 tysięcy osób - mówi Leszek Heinzel, dyrektor piotrkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
OSiR: Uczniowie rozegrali Turniej Szachowy
31 osób z siedmiu szkół walczyło o puchar dyrektora piotrkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji podczas turnieju szachowego, w którym uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych. Zawodnicy rywalizowali na czas.
Mistrzowie szachów zjadą do Piotrkowa?
Ma pomysł. A co najważniejsze, chęci, optymizm i energię. Rodowity Włoch – mieszkaniec Piotrkowa - zakłada profesjonalny klub szachowy. Organizuje sponsorów i ogólnopolski turniej rankingowy. Pierwszy z nich miałby odbyć się w Piotrkowie już w marcu tego roku.
Piotrkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotowuje się do otwarcia sezonu na kąpielisku Słoneczko.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat