Advertisement

Artykuły do tagu: Netflix

Piotrków w kadrach serialu Netflixa
W najnowszym serialu na Netflix, jednej z najpopularniejszych platform streamingowych na świecie, można zobaczyć kadry z Piotrkowa. Filmowcy pojawili się w naszym mieście w grudniu ubiegłego roku, a teraz możemy podziwiać efekty ich pracy.
W Piotrkowie kręcono sceny do produkcji NETFLIX'a
Filmowcy ponownie gościli w Piotrkowie. Uroki historycznej części miasta tym razem doceniła ekipa realizująca zdjęcia do nowej produkcji platformy streamingowej NETFLIX. Sceny realizowano łącznie w trzech miejscach.
NETFLIX będzie nagrywał serial w Piotrkowie
Netflix, jedna z największych na świecie platform streamingowych będzie nagrywać sceny do serialu kryminalnego w Piotrkowie Trybunalskim. Obecnie twórcy szukają statystów na plan zdjęciowy.
Uwaga na fałszywe maile dotyczące Netflixa
W sieci pojawili się kolejny raz oszuści, którzy chcą wyłudzić dane do naszych kart płatniczych. W celu ich pozyskania podszywają się pod popularnego usługodawcę ze świata rozrywki.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat