Advertisement

Artykuły do tagu: Miss Polski

Piotrkowianka Miss Województwa Łódzkiego
Roksana Dudkiewicz została wybraną Miss Województwa Łódzkiego. Dla 24-letniej piotrkowianki to wielkie wyróżnienie. O koronę dla najpiękniejszej rywalizowało 27 finalistek.
O miłości do Piotrkowa, konkursowej rywalizacji, długich przygotowaniach, znaczeniu konkursu dla rozwoju osobistego oraz planach na przyszłość w radiu Strefa FM opowiadała Aleksandra Gronowska, piotrkowianka, która została 4. wicemiss Polski.
Aleksandra Gronowska IV Wicemiss Polski
Aleksandra Gronowska z Piotrkowa została IV Wicemiss Polski. Finał konkursu piękności odbył się w niedzielny wieczór w Parku Strzeleckim w Nowym Sączu, a zmagania można było oglądać w telewizji Polsat.
Dominika Wójcik z Moszczenicy została III Vicemiss Polski 2020
Podczas gali finałowej konkursu Miss Polski 2020 startowały 24 piękności. Dominika Wójcik reprezentowała województwo łódzkie jako zwyciężczyni konkursu Miss Ziemi Łódzkiej 2020. Najpierw głosami jury przeszła do TOP10 konkursu, potem została wybrana do ścisłego grona pięciu najpiękniejszych. Ostatecznie otrzymała koronę i szarfę trzeciej vicemiss.
Dominika Wójcik z Moszczenicy w finale Miss Polski
W niedzielę, 17 stycznia, odbędzie się finał konkursu piękności - Miss Polski 2020. Wśród pretendujących do tytułu jest także mieszkanka Moszczenicy - Dominika Wójcik, która została Miss Ziemi Łódzkiej 2020. Teraz powalczy o tytuł najpiękniejszej w całym kraju. Transmisję z finału pokaże telewizja.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat