Reklama

Artykuły do tagu: Laweta

Zderzenie ciężarówek na DK 12
W czwartek w godzinach porannych doszło do zderzenia dwóch ciężarówek na drodze krajowej nr 12. Do zdarzenia doszło na wysokości miejscowości Rękoraj w godzinach porannych.
Śmiertelny wypadek na A1
Do śmiertelnego w skutkach wypadku doszło w środę (13.04.2022) rano w okolicach węzła drogowego Tuszyn autostrady A1, na nitce w kierunku Piotrkowa Trybunalskiego. Potrąceni zostali pracownicy Budimexu, firmy zajmującej się budową drogi. Jednego z nich nie udało się uratować.
Tir zepchnął osobówkę na Sulejowskiej
Do kolizji auta ciężarowego i osobowego seata doszło w środę (22 grudnia) po godzinie 13 na ul. Sulejowskiej. Jeden pas w stronę Sulejowa był zablokowany.
Groźne zderzenie na Rakowskiej w Piotrkowie
Przed godz. 15:00 na ul. Rakowskiej w Piotrkowie doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. Uwaga na utrudnienia, które mogą tworzyć się na drodze.
Zderzenie dwóch osobówek w Bujnach. Sprawca był pijany
Do zderzenia fiata i peugeota doszło w sobotnie popołudnie w Bujnach w gminie Wola Krzysztoporska. Sprawcą okazał się 31-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego. Badanie trzeźwości wykazało u niego ponad 3 promile alkoholu.
Zderzenie dwóch samochódów w Piotrkowie
We wtorek w godzinach popołudniowych doszło do groźnie wyglądającej kolizji w Piotrkowie.
Zderzenie dwóch osobówek
W Piotrkowie, w poniedziałkowe popołudnie, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.
Zderzenie BMW i lawety na A1
Do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia doszło w poniedziałkowy (06.12.2021) poranek na autostradzie A1. W okolicach węzła Piotrków Trybunalski Południe zderzyły się ze sobą samochody marek BMW oraz Iveco.
Zderzenie dwóch samochodów w Biskupiej Woli
W niedzielę 5 grudnia, w godzinach porannych dwa samochody osobowe zderzyły się w miejscowości Biskupia Wola (gm. Czarnocin).
Groźne zderzenie na A1. Rozszczelniona cysterna [AKTUALIZACJA]
W środę w godzinach popołudniowych na autostradzie A1 doszło do bardzo poważnej kolizji z udziałem dwóch ciężarówek. Ze względu na rozszczelniony zbiornik cysterny trasa była zablokowana. Przed godz. 20:00 ruch na autostradzie został udrożniony na obu pasach.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat