Artykuły do tagu: Lampa

Nowoczesna lampa do salonu
Lampy wiszące, stojące czy kinkiety to stałe elementy, jakie się w wielu salonach pojawiają. Oczywiście nie zmniejsza to wcale faktu, że wybór konkretnych modeli bywa trudny. Na rynku znaleźć można szereg różnorodnych propozycji. Zachwycają te inspirowane trendami retro, nawiązujące do surowego industrialnego wzornictwa czy też proekologicznych skandynawskich wykończeń. Nowoczesne lampy zachwycają ogromną różnorodnością, co może być świetnym punktem wyjścia do stworzenia oryginalnej aranżacji.
Kolejny akt wandalizmu na Starym Mieście
- To bardzo niebezpieczne zdarzenie, ktoś mógł po prostu zginąć - w ten sposób kolejny akt wandalizmu na Starym Mieście komentuje Karol Szokalski, dyrektor Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta.
CommLED wprowadza na rynek innowacyjne urządzenie w technologii UVC LED do zwalczania wirusów i bakterii
Dezynfekująca lampa przepływowa UVC LED produkowana przez polską firmę CommLED z Gliwic może stanowić znaczące wsparcie w walce z pandemią koronawirusa. Urządzenie oparte na bezpiecznej i przyjaznej dla środowiska technologii ledowej mogłoby znaleźć zastosowanie w odkażaniu placówek medycznych, szkół, przedsiębiorstw i szeroko pojętego sektora handlu i usług.
Ledowe lampy na osiedlu Wierzeje
34 ośmiometrowe słupy oświetleniowe o mocy 78 watów stanęły na kilku ulicach osiedla Wierzeje w Piotrkowie. Ledy rozbłysły nie tylko na ulicy Bosmańskiej, ale także na ulicy Sasanek oraz wjazdach w uliczki sąsiadujące z ulicą Bosmańską.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat