Advertisement

Artykuły do tagu: Kryptowaluty

Ceny kryptowalut ochroną przed inflacją?
W czasie, kiedy dotyka nas szalejąca inflacja, osiągająca oficjalnie kilkanaście procent, szukamy możliwości zainwestowania naszych oszczędności w taki sposób, żeby ich moc nabywcza przynajmniej nie spadła. Lokaty, czy konta oszczędnościowe, które są miejscem lokowania walut fiat, nie dają takiej możliwości już od dłuższego czasu, stąd coraz częściej zwracamy się w stronę nowocześniejszych instrumentów finansowych, jakimi są kryptowaluty. W tym artykule zajmiemy się kwestiami ich kursów, instrumentami rynku OTC, a także opowiemy o łatwym sposobie na rozpoczęcie naszej przygody z kryptowalutami.
Kryptowaluty - na co zwrócić uwagę przed rozpoczęciem inwestycji?
Eksperci i specjaliści z dziedziny bankowości wciąż nie są w stanie ocenić, czy inwestowanie w kryptowaluty jest rozsądne. Jednak ci entuzjaści, którzy wierzą, że bitcoin będzie rósł w przyszłości, już teraz czerpią zyski. Wykorzystanie waluty nabiera tempa ze względu na dużą liczbę użytecznych sposobów jej zastosowania. Rośnie liczba użytkowników, którzy połączyli swoją działalność z bitcoinem.
Trendy w świecie kryptowalut
Rosnąca presja na wiele kryptowalut spowodowała oferowanie wartości dodanych do niektórych z nich.
Recenzja Brokera Handel Pro - Opinie o Platformie Handlowej 2020
W celu inwestowania pieniędzy w towary, waluty czy papiery wartościowe ważne jest wybranie odpowiedniej platformy, która działa jako broker giełdowy. Kluczowe jest postawienie na profesjonalnego brokera, który jest w stanie zapewnić rzetelne usługi.

Wygodna w użytkowaniu platforma będzie pozwalać na znacznie wygodniejsze realizowania transakcji finansowych, inwestycji.
Odpowie za próbę kradzieży kryptowalut
Bełchatowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który próbował włamać się do urządzenia z kryptowalutami „Bitcoin”. Sprawca będzie odpowiadać w warunkach recydywy, ponieważ był wcześniej notowany za inne przestępstwa.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat