Advertisement

Artykuły do tagu: Koperski

Mariusz Koperski odwiedził Piotrków
Mariusz Koperski spotkał się z mieszkańcami Piotrkowa Trybunalskiego. Pisarz, dziennikarz i literaturoznawca, który urodził się właśnie w Piotrkowie, od lat mieszka na Podhalu. Jest twórcą m.in. poczytnej "Zakopiańskiej powieści kryminalnej".
Nowa książka piotrkowianina
Mariusz Koperski napisał kolejną książkę. Tym razem urodzony w Piotrkowie, a mieszkający od 20 lat na Podhalu, autor wydał książkę "Pasja Mateusza". 17 listopada w mediatece zaplanowano promocję powieści.
Pisarz Mariusz Koperski spotkał się z piotrkowianami
"Giełda milionerów" to najnowsza powieść Mariusza Koperskiego oraz główny powód, dla którego autor przyjechał do Piotrkowa by spotkać się z mieszkańcami. Podczas wieczoru autorskiego, które odbyło się w piątek w Miejskiej Bibliotece Publicznej, Koperski opowiadał m.in o Zakopanem, które było jego inspiracją do napisania książki.
Kolejny kryminał piotrkowianina
„Giełda milionerów” to trzeci kryminał piotrkowianina Mariusza Koperskiego. To dalsza część losów komisarza Karpiela. Poprzednie książki zakopiańskiej serii kryminalnej to „Śmierć samobójcy” i „Po własnych śladach”.
Spotkania z pisarzem Mariuszem Koperskim
W piątek w Rozprzy i w Piotrkowie pisarz powieści kryminalnych, Mariusz Koperski spotkał się z czytelnikami.
Spotkanie z Mariuszem Koperskim
1 grudnia 2017 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Piotrkowie odbędzie się spotkanie autorskie z pisarzem Mariuszem Koperskim. Początek o 17:00.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat