Artykuły do tagu: Kolory Polski

Kolory Polski porwały publiczność
Ponad tysiąc osób kołysało się w rytm muzyki gospel na wyjątkowym koncercie wędrownego festiwalu Kolory Polski Filharmonii Łódzkiej w Wolborzu. Wystąpił Gospel Joy i Joanna Kołaczkowska.
Gospel Joy i Joanna Kołaczkowska wystąpią w Wolborzu
Filharmonia Łódzka kolejny raz przyjedzie do Wolborza z projektem koncertowym Kolory Polski. To cykl 18 koncertów, które odbywają się w wakacyjne weekendy. Niedawno artyści gościli w Rozprzy, a już w niedzielę (30.07.2023) wystąpią na terenie wolborskiego Pałacu Biskupów Kujawskich.
Festiwal „Kolory Polski” w powiecie piotrkowskim
24. Wędrowny Festiwal Filharmonii Łódzkiej „Kolory Polski” zawita w nasze strony. W ramach letniego cyklu zaplanowano koncerty w Rozprzy i Wolborzu, gdzie wystąpi m.in. Joanna Kołaczkowska.
Kolory Polski w Wolborzu. Motion Trio na scenie
W Wolborzu wystąpił zespół akordeonistów Motion Trio. Muzycy zagrali już w 40 krajach świata na niemal wszystkich kontynentach, w tym w największych salach koncertowych.
Kolory Polski znów w Wolborzu
Do Wolborza zawita jeden z najważniejszych festiwali organizowanych na terenie województwa łódzkiego. Kolory Polski organizowane są przez Filharmonię Łódzką. Koncert plenerowy odbędzie się w sobotę 24 sierpnia, w parku na tyłach Pałacu Biskupów Kujawskich przy ul. Frycza Modrzewskiego 107. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat