Artykuły do tagu: KZK

Motoryzacyjne emocje w Moszczenicy
Fani motorsportu będą mogli sprawdzić swoje umiejętności podczas Mikołajkowego Konkursu Zręczności Kierowców organizowanego przez Automobilklub Piotrkowski już w najbliższą niedzielę (03.12). Przede wszystkim mikołajkowe KZK skierowane jest do kierowców amatorów.
KZK z okazji Dnia Kobiet
W niedzielę przy Centrum Handlowym Echo mogliśmy oglądać zmagania w ramach Okręgowego Konkursu Zręczności Kierowców z okazji Dnia Kobiet.
Automobilklub Piotrkowski, Aeroklub Ziemi Piotrkowskiej oraz Klub Alfy Romeo zapraszają piotrkowian do udziału w I Ogólnopolskim Zlocie Samochodów Marki Alfa Romeo Piotrków Trybunalski 2011. Impreza odbędzie się w sobotę na terenie lotniska przy ulicy Przemysłowej 48 (początek godz. 10).
Majowy KZK w Piotrkowie – 3 maja
Na piknik motoryzacyjny zaprasza Automobilklub Piotrkowski. Impreza odbędzie się w najbliższy poniedziałek (3 maja) na parkingu przy C.H. Muszkieterowie.
I eliminacja KZK o Puchar Dyrektora WORD
Automobilklub Piotrkowski w niedzielę, 25.04.2010r. przy współpracy z WORD w Piotrkowie Trybunalskim organizuje I Eliminację KZK o Puchar Dyrektora WORD.
I eliminacja o Puchar Dyrektora WORD
W najbliższą sobotę 10 kwietnia o godzinie 17.00 przy C.H. Muszkieterowie wystartuje I eliminacja o Puchar Dyrektora WORD dla kierowców amatorów, organizowana przez Automobilklub Piotrkowski.
Nie odbędą się eliminacje KZK o Puchar Dyrektora WORD
Automobilklub Piotrkowski w sobotę - 20.03.2010r. wspólnie z WORD w Piotrkowie Trybunalskim miał organizować I Eliminację KZK o Puchar Dyrektora WORD. Impreza nie odbędzie się.
Walentynkowe KZK jak OS w Finlandii.
13.02.2010 odbył się Walentynkowy Konkurs Zręczności Kierowców Automobilklubu Piotrkowskiego.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat