Advertisement

Artykuły do tagu: Jubileusz

 Przeżyli ze sobą 50 lat
Pół wieku razem. Tak długim małżeńskim stażem może pochwalić się szesnaście par z gminy Rozprza.
- Wyszedłem na Stare Miasto i zobaczyłem, że masa dzieciaków błąka się głodna po ulicach. To właśnie potrzeby tych dzieci zmobilizowały mnie, by stworzyć Oratorium...
Mazowsze dla przedszkola im. Bojanowskiego
Już 10 lat istnieje Niepubliczne Przedszkole im. Bł. E. Bojanowskiego w Piotrkowie.
Za zgodność pożycia małżeńskiego, za trud pracy i wyrzeczeń dla dobra swych rodzin, za wychowanie dzieci, za noce przy nich nieprzespane, za cierpienia, łzy, ale także za radość płynącą z życia rodzinnego. Takie podziękowania usłyszały pary małżeńskie z gminy Gorzkowice, które obchodziły jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.
UJK: Zainaugurowali rok, uczcili 30-lecie filii
Piątkowe uroczystości inaugurujące rok akademicki w filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie rozpoczął wspaniały występ Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.
Haering Polska: Wielka Gala 10-lecia firmy w Piotrkowie
Wczoraj odbyła się Gala Jubileuszowa z okazji 10 lat istnienia firmy Haering Polska w Piotrkowie. Wraz z polską kadrą świętował swój jubileusz prezes firmy Anton Haering. Były podziękowania, toasty, koncerty...
Sklejka Piotrków: Ostatni bastion przemysłu
Jest jednym z nielicznych już zakładów produkcyjnych w Piotrkowie o głęboko zakorzenionej tradycji. Za rok skończy 100 lat. Przetrwała II wojnę światową, wszelkie kryzysy ekonomiczne i nigdy nie znikała z mapy gospodarczej Polski.
Już się nie boję, że stracę wzrok
Chociaż dostają grupę inwalidzką... “na ładne oczy”, na tym kończą się przywileje. Często wstydzą się wychodzić z domu (zwłaszcza z białą laską), większość nie pracuje, nie spotyka się z ludźmi. Ale nie wszyscy.
50-lecie istnienia obchodził tydzień temu Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, czyli popularna “Pioma”.
Państwowa Szkoła Muzyczna ma 45 lat
2400 uczniów przemierzyło jej korytarze, 140 osób co roku stara się do niej dostać, 1150 solistów wystąpiło w ośmiu edycjach organizowanego przezeń festiwalu...
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat