Advertisement

Artykuły do tagu: Itaka

Program Ulga od Długu z Fundacją Itaka zadba o zdrowie psychiczne swoich klientów
Program Ulga od Długu nawiązał współpracę z Fundacją ITAKA w zakresie pomocy psychologicznej dla osób z długami. Od września klienci Programu Ulga od Długu będą mogli skorzystać z konsultacji telefonicznej z psychologiem w ramach Antydepresyjnego Telefonu Zaufania Fundacji ITAKA.
Sebastian Kulik zaginął w Opocznie
25 stycznia 2012 roku w Opocznie (woj. łódzkie) zaginął Sebastian Kulik. Zaginiony ma 27 lat, 180 cm wzrostu i piwne oczy.

Przemek Łachman miał 18 lat. Zaginął w sylwestra. Nie udało się znaleźć go żywego. Czy Przemek miałby szansę przeżyć, gdyby znaleziono go wcześniej? Tego nie wiemy. Wiemy jednak, że posłowie sejmowej Komisji Spraw Wewnętrznych i Administracji chcą skłonić komendanta głównego policji do zmiany przepisów dotyczących zgłaszania osób zaginionych. Obecne procedury, zdaniem wielu, nie ułatwiają poszukiwań zaginionych.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat