Advertisement

Artykuły do tagu: Inowłódz

Wolontariusze z różnych stron świata remontują mieszkania najbardziej potrzebujących piotrkowian
Całkowicie bezinteresownie odnawiają i remontują lokale zamieszkiwane i użytkowane przez osoby najbardziej potrzebujące. Trwa Międzynarodowy Festiwal Wolontariatu "Kontakt Piotrków". To przedsięwzięcie organizowane w Piotrkowie Trybunalskim po raz drugi. Jego organizatorem jest chrześcijańska fundacja Proem.
Kolorowa Lokomotywa Łódzkiego Domu Kultury na półmetku!
5. edycja projektu "Kolorowa Lokomotywa" Łódzkiego Domu Kultury osiągnęła półmetek. 2 sierpnia grupa dzieci z Radomska w ramach projektu odwiedziła średniowieczny zamek królewski w Inowłodzu i poznała walory przyrodnicze jego okolicy. Ponadto podczas spotkania w Spalskim Parku Krajobrazowym dzieci wzięły udział w spacerze, podczas którego poznały lokalne atrakcje turystyczne oraz okazy fauny i flory.
30-latek zginął w wypadku
Kierowca volkswagena transportera - 41-letni obywatel Ukrainy zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w drzewo. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło 13 lipca o godzinie 6.10 na drodze W726 w Inowłodzu w okolicach kościoła św. Idziego.
5. edycja projektu „Kolorowa Lokomotywa – Na zielonym szlaku 2017 – projekt ekologiczno-artystyczny dla dzieci z województwa łódzkiego” wyjechała w region.
Mali artyści „Kolorowej Lokomotywy” na półmetku
We wtorek dzieci z Sulejowa wzięły udział w artystyczno-ekologicznym spotkaniu w Spalskim Parku Krajobrazowym w ramach projektu ŁDK "Kolorowa Lokomotywa".
Region: Dwie osoby nie żyją, trzy zostały ranne
Dwie osoby nie żyją, trzy zostały ranne w wyniku wypadku, do którego doszło w nocy w powiecie tomaszowskim (przed miejscowością Inowłódz).
W miniony weekend na terenie kompleksu leśnego w miejscowości Inowłódz odnaleziono pojazd należący do zaginionego 20-letniego opocznianina.
Region: Pies został zakatowany przez 18-latka
Został zakatowany, bo bronił posesji. Do bestialskiego zabicia psa doszło wczoraj w gminie Inowłódz w powiecie tomaszowskim.
Opel astra wpadł w poślizg – sześć osób w szpitalu
Sześć osób trafiło do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło rano między Rzeczycą a Inowłodzem.
Trwa rekonstrukcja zamku Kazimierza Wielkiego
W Inowłodzu rekonstruowany jest zamek Kazimierza Wielkiego. Pod koniec 2012 roku za ponad 7 mln złotych w tej nadpilickiej miejscowości powstanie obiekt, który zapewne ściągnie wielu turystów. Na razie robotnicy zrekonstruowali parter. Przed nimi kolejne skomplikowane prace odtworzeniowe.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat