Reklama

Kto strzelał do psów w powiecie tomaszowskim?

Strefa FMTomaszów Wtorek, 04 sierpnia 202023776
Jak poinformował nas Rafał Goździk, rzecznik prasowy Tomaszowskiego Towarzystwa Miłośników i Opieki nad Zwierzętami w Polsce do tego zdarzenia doszło w poniedziałek, 3. sierpnia. Ktoś strzelał z wiatrówki do psów jednego z mieszkańców miejscowości Brzustów w gminie Inowłódz.

Dwa psy mieszańce zostały postrzelone w tylne łapy. Mniejszy z piesków ma kilka śrutowych nabojów, co wykazało prześwietlenie. Zwierzak czeka na operację. Widać, że bardzo cierpi, nie rusza się i ma wielki obrzęk postrzelonej kończyny. Większy jest lżej ranny i lepiej się czuje. Sprawa została zgłoszona na policję.


- Ktoś, kto tak postąpił mógł przy okazji śmiertelnie ranić ludzi tam mieszkających - dodaje rzecznik. Sprawę badają policjanci.


Zainteresował temat?

0

1


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)04.08.2020 20:45

A może psy były puszczone samopas i agresywne wobec innych ludzi i ktoś się bronił? Na wsiach różne z psami dzieją się przypadki. Popytajcie listonoszy, inkasentów i kurierów oraz rowerzystów. Opowiedzą ciekawe historie. Znam, na ile prawdziwą, lecz mocno prawdopodobną historię, że właściciel psów trzymał je na łańcuchach przy budzie cały dzień bez jedzenia, a wieczorem je spuszczał i gnał do lasu, pola i łąki że słowami "muszą się same wyżywić" i "coś muszą przynieść do chałupy". Każda historia ma bardziej lub mniej smutne tłumaczenie. Co czytelnicy na to? Jak tam z pieskami na wsiach się kontaktujemy????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

32


gość ~gość (Gość)04.08.2020 18:33

Zapewne miły sąsiad

40


krajNaOpak ~krajNaOpak (Gość)04.08.2020 17:35

a kara która grozi jest mniejsza niż za posiadanie 10 gram marihuany, kocham ten kraj, to oczywiscie sarkazm, duh!

60


gość ~gość (Gość)04.08.2020 16:45

Jakim trzeba być debilem, żeby zrobić coś takiego? Zatłuc taką gnidę to zbyt humanitarne.

93


Reklama
Reklama Reklama

r e k l a m a

Reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat