Artykuły do tagu: InPost

Alarm bombowy w sortowni InPost
Około godziny 13:45 służby zostały poinformowane, że w jednej z przesyłek na terenie sortowni w Woli Bykowskiej może znajdować się bomba. Pracownicy zostali ewakuowani na zewnątrz budynku, Samodzielny Pododdział Antyterrorystyczny Policji z Łodzi sprawdził podejrzaną przesyłkę.
Wypadek na Wojska Polskiego. Dwie osoby ranne. Zderzenie 4 samochodów. Droga była całkowicie zablokowana ZDJĘCIA
Groźny wypadek na Wojska Polskiego. Droga w tym miejscu była całkowicie zablokowana. Dwie osoby zostały ranne.
Jak zrobić zakupy spożywcze online?
Jak kupować produkty spożywcze online i mieć pewność, że otrzymamy zamówienie ze świeżym towarem? Najlepszą opcją jest skorzystanie z usług firmy, która dostarcza produkty bezpośrednio ze sklepu stacjonarnego. Komu warto zaufać w tej kwestii? Podpowiadamy w dzisiejszym wpisie.
Szybkie Nadania InPost, strona internetowa i aplikacja
InPost Szybkie Nadania to prawdopodobnie najprostszy sposób żeby nadać paczkę. Można to zrobić na dwa proste sposoby, z których każdy ma swoje drobne wady i zalety, ale oba są naprawdę bezproblemowe. Po pierwsze można skorzystać z serwisu Szybkie Nadania online. Ma on tą zaletę, że pozwala skorzystać z usług InPostu bez konieczności rejestracji, logowania, czy instalowania czegokolwiek. Wystarczy wejść na stronę, wypełnić formularz, zapłacić online i wydrukować etykietę. A co jeśli nie masz drukarki? Wtedy możesz nadać przesyłkę z pomocą aplikacji InPost Mobile, która wprawdzie wymaga logowania, ale nie wymaga drukowania etykiety. Jest to sposób nadania prostszy niż wysłanie listu poleconego, bez uciążliwych kolejek i ręcznego wypisywania kwitków, a przy tym dość tani - kurier w tej chwili nie kosztuje więcej niż cięższy list polecony. A jak wiemy, tani kurier to dobry kurier.
Pismo z sądu czy zaproszenie na wesele?
Informacja, że musimy odebrać list polecony z sądu może spędzać sen z powiek. Przekonała się o tym jedna ze słuchaczek Strefy FM z Piotrkowa.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat