Advertisement

Artykuły do tagu: IMGW

Uważajcie na drogach! Może być ślisko
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie przed marznącymi opadami. Dotyczy ono 16 powiatów w województwie łódzkim m.in. piotrkowskiego, tomaszowskiego i opoczyńskiego.
Uważajcie na drogach. IMGW prognozuje gęste mgły
Uwaga kierowcy! Utrudnienia w ruchu, a to za sprawą mgły. Warto więc zdjąć nogę z gazu i dostosować prędkość pojazdu do warunków panujących na drodze.
Bardzo mglisty poranek. Uważajcie na drogach
Uwaga kierowcy! Utrudnienia w ruchu, a to za sprawą mgły. Warto więc nieco wcześniej zaplanować wyjazd na cmentarz, aby uniknąć pośpiechu i dostosować prędkość pojazdu do warunków na drodze.
IMGW ostrzega przed uderzeniem fali gorącego powietrza
W niedzielę (19.06) na połowie kraju obowiązywać będzie drugi stopień ostrzeżeń przed upałami. - Biorąc pod uwagę skalę i tempo zmian, można mówić o prawdziwym uderzeniu gorącego powietrza - powiedział PAP Mateusz Barczyk z IMGW-PIB.
Czy Lany Poniedziałek będzie...skrobany?
Wszystko wskazuje na to, że będziemy skrobać samochodowe szyby.
Wiatr znów będzie stwarzać duże zagrożenie!
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ponownie ostrzega przed silnym wiatrem, który może pojawić się dziś (18.02) od godz. 22:00. Podmuchy mogą osiągnąć nawet 115 km/h.
16.02.2022 16:50
Znów silnie powieje
Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega przed silnym wiatrem, który w nocy oraz jutro (17.02) od wczesnych godzin rannych może osiągnąć nawet 115 km/h. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.
Synoptyk IMGW: poniedziałek z temperaturą do 23 stopni
Poniedziałek w większości kraju będzie pogodny i stosunkowo ciepły - powiedziała PAP Małgorzata Tomczuk, synoptyk Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Temperatura maksymalna w ciągu dnia wyniesie od 15 stopni na Suwalszczyźnie do 23 na południowym zachodzie kraju.
IMGW: chłodny początek tygodnia; od środy nieco cieplej
Na początku tygodnia pozostaniemy w masach chłodnego powietrza pochodzenia arktycznego. Od środy zacznie napływać cieplejsze powietrze z zachodu - przekazał w poniedziałek IMGW.
Synoptyk IMGW: niedziela pod znakiem ładnej pogody
Niedziela zapowiada się jako dzień słoneczny w znacznej części kraju i bez opadów deszczu. Jednak jak powiedziała PAP Ewa Łapińska, synoptyk Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, noc z niedzieli na poniedziałek będzie już chłodna.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat