Advertisement

Artykuły do tagu: Hazard

Zarekwirowali nielegalne automaty i wyroby tytoniowe
Wspólne działania policjantów z Tuszyna oraz funkcjonariuszy łódzkiej Krajowej Administracji Skarbowej doprowadziły do zabezpieczenia pięciu nielegalnych automatów do gier hazardowych. Mundurowi znaleźli też w lokalu papierosy i tytoń bez polskich znaków akcyzy.
Polski rynek hazardowy jest wyceniany na ponad 14 mld złotych
Do polskiego budżetu trafia coraz więcej pieniędzy z branży hazardowej. Surowe ustawodawstwo i ścisła kontrola rynku sprawia, że udział szarej strefy maleje. Pomimo że do tej pory jedyne legalne kasyno online jest zarządzane przez monopolistę państwowego, a usługi bukmacherskie świadczy kilkunastu legalnych operatorów, gry na pieniądze, gry liczbowe i zakłady sportowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Wszystko, dzięki przeniesieniu rozrywki hazardowej do Internetu. W efekcie stała się ona dostępna dla znacznie większego grona graczy.
KAS zlikwidowało nielegalny salon gier
Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z województwa łódzkiego zlikwidowali nielegalny salon gier na automatach w Tomaszowie Mazowieckim. W lokalu zarekwirowano sześć urządzeń hazardowych, działających bez zezwolenia.
Nowi legalni bukmacherzy - sprawdzamy opinie
W 2017 roku doszło do nowelizacji ustawy hazardowej, która całkowicie zmieniła oblicze polskiego rynku bukmacherskiego. Od tamtego momentu bukmacherzy działający na terenie naszego kraju potrzebują specjalnego zezwolenia Ministra Finansów, którego wydanie wiąże się ze spełnieniem odpowiednich warunków. Taka sytuacja spowodowała, że niemal wszystkie zagraniczne firmy wycofały się z działalności w Polsce. W ich miejsce powstało wielu nowych legalnych bukmacherów, którzy próbują swoją ofertą przekonać do siebie graczy zakładów bukmacherskich. U których nowych legalnych bukmacherów warto zagrać? Sprawdziliśmy opinię graczy i postaramy się przedstawić najciekawsze propozycje na naszym rynku.
Bonusy w STS. Promocje na start i dla stałych graczy
Jakie promocje aktualnie znajdziemy u największego polskiego bukmachera? Oto lista bieżących akcji promocyjnych na start i dla stałych graczy w STS!
Bezpłatne leczenie hazardzistów
Osobiście w kasynie, na wyścigach, poprzez obstawianie zakładów sportowych u bukmacherów czy granie w Lotto, a wirtualnie – w zasadzie bez ograniczeń. Marzenia o wielkiej wygranej, przy stosunkowo niewielkim nakładzie finansowym, wiele osób wpędzają w uzależnienie od hazardu. Chorobę, która często kończy się finansowym bankructwem, popadaniem w długi, przegrywaniem dziesiątek, a nawet setek tysięcy złotych. Jednak hazard można, a nawet trzeba leczyć. I wcale nie trzeba mieć pieniędzy na ten cel...
Zlikwidowali nielegalny salon gier hazardowych przy S8
Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Piotrkowa Trybunalskiego wykryli i zlikwidowali kolejny salon gier hazardowych, w którym znajdowały się cztery nielegalne automaty.
Kolejny cios w nielegalny hazard
Kolejny punkt z nielegalnym hazardem w Tomaszowie Mazowieckim zlikwidowany. W lokalu znajdowały się cztery urządzenia do gier.
Policjanci przejęli nielegalne automaty do gier
Funkcjonariusze z tomaszowskiej komendy wraz funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej zabezpieczyli w czwartek (21 maja) 5 nielegalnych automatów do gier.
W Tomaszowie walczą z nielegalnym hazardem
Tomaszowscy policjanci podczas wspólnych działań z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej zlokalizowali i doprowadzili do zamknięcia kolejnego salonu gier. Funkcjonariusze zabezpieczyli 6 nielegalnych maszyn, a w pomieszczeniu w którym prowadzili działania zastali siedem osób.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat