Advertisement

Artykuły do tagu: Halloween

Halloweenowe szaleństwo na dużym ekranie
Niewątpliwie dynie, kościotrupy i atmosfera Halloween da się wyczuć w piotrkowskim kinie "Helios". To za sprawą produkcji, jakie przygotowano na najbliższe dni. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami repertuaru.
Halloweenowe premiery w kinach już w ten weekend
Weekend na przełomie października i listopada zapowiada się ciekawie dla miłośników dużego ekranu. Kino Helios w Piotrkowie przygotowało też dodatkowe atrakcje w postaci maratonów filmowych o tematyce nawiązującej do Halloween. Zarówno do popularnego i w Polsce święta, jak i do serii filmów grozy o tym właśnie tytule.
Diuna i Halloween - czyli co nowego w kinie?
Na ekrany kin znów wchodzą ciekawe produkcje. Dla miłośników Franka Herberta premiera "Diuny" jest długo oczekiwanym wydarzeniem, ale mamy też powrót do filmowej klasyki, czyli serii horrorów "Halloween". Najmłodsi będą mogli się bawić i śmiać przy takich filmach animowanych, jak choćby "Rodzina Addamsów 2" czy "Ainbo, strażniczka Amazonii". Sprawdzamy co jeszcze w najbliższych dniach pojawi się na ekranach piotrkowskiego kina "Helios".
Pomysł na różowe halloween
Halloween to sposób na obchodzenia wigilii Wszystkich Świętych, który do Polski przywędrował z Zachodu. Najgłośniejsze i najbardziej widowiskowe imprezy halloweenowe odbywają się w Stanach Zjednoczonych.
31.10.2017 08:33
Obchodzicie Halloween?
Jedni twierdzą, że to pogański zwyczaj, wypierający naszą rodzimą, polską tradycję, inni zaś - że w świętowaniu nie ma absolutnie nic złego i że z ową tradycją daje się pogodzić. To właśnie 31 października, czyli w wigilię Dnia Wszystkich Świętych, na świecie obchodzone jest Halloween.
Podwójny maraton Halloween w kinie Helios
Z okazji Halloween, Nocne Maratony Filmowe Helios stawiają przed Fanami horrorów piekielnie straszny dylemat. Do wyboru mamy dwie noce i dwa zestawy filmów, a w nich aż 8 przerażających Horrorów! Na który zestaw wystarczy Wam odwagi?
Cukierek albo psikus! Czy w piotrkowskich szkołach organizują Halloween?
Przebrane dzieci odwiedzają sąsiadów i proszą o słodycze, krzycząc przy tym "Cukierek albo psikus!". Odchodzą, gdy dostaną to, czego chciały. O co chodzi? Rzecz jasna o Halloween, święto, które w polskiej kulturze cieszy się coraz większą popularnością. I budzi ostatnio spore kontrowersje, a to za sprawą listu otwartego Marka Gralika, kuratora oświaty w województwie kujawsko-pomorskim.
Podwójny maraton Halloween w kinie Helios [konkurs!]
Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza swoich Widzów na podwójny maraton Halloween,
a w nim – aż OSIEM filmów sprowadzonych do Polski specjalnie na tę okazję! Dwa terminy (28 i 31 października), dwa wyjątkowe zestawy najbardziej mrożących krew w żyłach horrorów czekają na Maratończyków z okazji Halloween 2016!
Olek bije kolejne rekordy
Kilka tygodni temu na naszym portalu pisaliśmy o 9-letnim Olku – piotrkowianinie, który wyhodował dynie-giganty.
Olek wyhodował dynię giganta
Nie lada osiągnięciem może pochwalić się 9-letni piotrkowianin. Aleksander Piesik wyhodował dynie giganty. Jedna z nich osiągnęła 32 kilogramy. Gratulujemy! Na Halloween będzie jak znalazł.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat