Artykuły do tagu: HalaRelax

Hala Relax.  Umowa podpisana, inwestycja ruszyła
W środę projektant przebudowy hali Relax firma Kowalczyk Architekci podpisał umowę na realizację pierwszego etapu inwestycji. Wkrótce swoje podpisy na dokumencie złożą przedstawiciele miasta.
Sportowcy zachęcali przedszkolaków do aktywności fizycznej
W środę w hali Relax przedszkolaki z Piotrkowa i powiatu uczestniczyły w zajęciach wspólnie z naszymi sportowcami. Dzieciaki mogły spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach pod okiem zawodowców.
Piotrkowska Hala Relax wreszcie ma zostać przebudowana
Prezydent Krzysztof Chojniak podpisał zarządzenie, na mocy którego ogłoszony zostanie konkurs na koncepcję przebudowy obiektu. Najlepszy projekt wybierze specjalna komisja. Przebudowa ma kosztować nie więcej niż 18 milionów złotych.
A pamiętacie, jak w 97 r. w Piotrkowie...
Przewodniczącym Rady Miasta został Marek Grynkiewicz. Jednego z radnych Piotrkowa pogryzł pies, do zdarzenia doszło na terenie schroniska dla zwierząt. Na szczycie listy przebojów Radia Piotrków królował No Doubt z przebojem „Don't Speak”. Listę filmowych przebojów okupowały z kolei „Desperado”, „Młodzi gniewni” i „Słodko-gorzki”. A najczęściej granym przebojem w Radiu Piotrków był „Kieliszek i szklanka” grupy Big Cyc.

Taki był Piotrków w 1997 roku. Właśnie wtedy, dokładnie 6 marca, ukazał się pierwszy numer „Tygodnia Trybunalskiego”. Tak, tak, małymi kroczkami zbliża się nasze 20-lecie.
Integracyjny turniej w hali Relax
W piotrkowskiej hali Relax odbywa się właśnie XI Otwarty Indywidualny Integracyjny Turniej w boccię.
Czerwone Gitary zagrały w Piotrkowie
"Kwiaty we włosach", "Historia jednej znajomości", "Nikt na świecie nie wie", "Dozwolone od lat osiemnastu" - te i wiele innych hitów mogli usłyszeć wszyscy, który w sobotę (13 grudnia) zjawili się w Hali Relax w Piotrkowie. Czerwone Gitary obchodziły 50 lat istnienia.
Kabaret NEO-NÓWKA wystąpi w Piotrkowie
Już 13 kwietnia w piotrkowskiej sali dawnego kina HAWANA wystąpi kabaret Neo-Nówka. Początek o godzinie 20.00. Wstęp 50 zł.
09.02.2009 10:07
Przymusowa wyprowadzka?
Czy Piotrcovia i Focus Park Kiper będą zmuszone rozgrywać swoje mecze ligowe poza Piotrkowem? Taki czarny scenariusz jest prawdopodobny, jeżeli miasto nie podejmie szybko decyzji o budowie nowej hali sportowej lub modernizacji hali Relax.
Taki czarny scenariusz jest prawdopodobny jeśli miasto nie podejmie szybko decyzji o budowie nowej hali sportowej lub modernizacji hali Relax.
Podczas ostatniej sesji Rady Miasta Piotrkowa dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji Leszek Heinzel poinformował radnych o wytycznych Związku Piłki Ręcznej w Polsce dotyczących obiektów sportowych, w których występować będą musiały zespoły grające w ekstraklasie.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat